Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha telt alkatú nő haspólót...

Gáz ha telt alkatú nő haspólót veszfel? (hasing:D)

Figyelt kérdés

Van egy kedvenc ingem ami a mellemet takarja csak szal olyan mint egy haspóló azért irtam így..iylen fehér egyszerű középen megkötős...

kicsit teltebb vagyok a kelleténél, viszont nagyonnagyon tetszik az a felső... sztetek nagyon gáz??? Tudnátok valami hazsnos tippet adnie setleg h mit vegyek fel alá?

az összeállitás a következő..:

-baseball sapka fekete playboyos

-a fehér ing

-farmer fekete övvel

-és fekete fehér cipő

ha gáz sztetek h csak maga az inget veszem fel akkor lécci irjatok tippet mit vehetnél fel alá ami még illene a szereléshez köszike...

Ui.: hip-hop stílusú csaj vagyok:)


2009. szept. 4. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lapos es izmos a hasad, es a derekad is vastagabb, akkor szerintem gaz! En a helyedben felvennek a fekete pantos folsot es arra huznam az inget.
2009. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz teltebb, de a hasadon ne legyen egy deka háj se.Ehhez az inghez. Ne haragudj, de nagyon gáz, a kibuggyanó zsír. Gusztustalan.
2009. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Tehetnél fel képet (nyaktól lefelé,úgy könnyebb lenne tanácsot adni.


Amúgy egyetértek az előttem szólókkal,ha nem lapos a kasad, felejtsd el :-(

2009. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
tenyleg szar lenne ne haragudj...
2009. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

{SZERINTEM is gáz ha van háj a hasadon, úgy vedd fel ezt a pólót, ahogy az első válaszoló írta

vegyél fel alá valamilyen topot/pólót.}

amúgy nagyon jó az összeállítás, igazából nem akarlak lebeszélni arról, hogy viseld az inged, ha jól érzed magad benne, vedd fel nyugodtan!

2009. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez az összeállítás csak tökéletesen lapos hasú lányon mutatna jól, de ott sem érteném minek ez a mutogatás. Vegyél az ing alá egy felsőt, egyszerű topot, ami színben is passzol. Így máris jobban mutat. De ha van a hasadon olyan "folyósabb" háj, akkor ezzel is csak óvatosan.
2009. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
barátomnak szülinapja lesz:D
2009. szept. 4. 16:29
 8/22 A kérdező kommentje:

a fotók...

[link]

[link]

2009. szept. 4. 16:30
 9/22 A kérdező kommentje:
és am hastáncolok szal kell a testalkat és ilyen ingben a csipőrázás jobban látszik:D
2009. szept. 4. 16:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
nos, sztem gáz, de csak azért, mert a nacid túl feszes. ha nem szorítana annyira a hasad alatt, akkor nem vágna ketté, és nem buggyanna úgy ki, és akkor semmi gáz nemlenne vele.
2009. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!