Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent az egeszen pontosan...

Mit jelent az egeszen pontosan, hogy EMO?

Figyelt kérdés
Nem csak az öltözködessel kapcsolatban erdkelne, hanem ugy alltalaban az eletszemlelettel, gondolkodasmoddal kapcsolatban is kerdezem.Mi a külömbseg az emos, meg a gotic közt? Milyen zenet hallgat egy emos? Nagyon le vagyok maradva.
2008. jún. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy cikk. Eléggé részletes.


Megtudni innen sem fogod, de mivel valójában nincs is válasz a kérdésedre, ezért pont ez az ami neked kell.


ez így kekeckedésnek tűnhet, de ha elolvasod, akkor majd megérted.


[link]

2008. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Azt jelenti, hogy valaki nagyon szines ruhákat, cuccokat hord! Én ismerek egy lányt aki emos de nem valja be és ez sztem hiba4 Az, hogy mit jeelent, hogy gotic na azt látod nem tom! De sztem inkább legyél teljesen normális ember de ha te emosan érzed jól maagd akkor án legyél de viszont ne vidd túlzásba!
2008. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok en emos lenni, abbol en mar kinöttem sztem.Csak nem tudtam pontosan mit is jelent.Egyebkent teljesn jo nekem a magam kis semleges stilusa,meg elegge vegyes zenet szeretek, szoval nem skatujazom be magam, egyetlen kategoriaba sem.
2008. jún. 6. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam emos...szerencsére kinőttem.Fall out boyt my chemical romanceot AFI-t hallgat a legtöbbjük,szóval rockot,punkot.Kifejezetten van emo zenei irányzat is.A fiu tapadós gatyákat farmerokat horanak,leginkább csikos csillagos polókkal pulcsikkal.Szeretik a rózsaszínt lilát.Lányoknál ugyanez.A hajuk a fél szemük elé van fésülve,legtöbbször festett.Sezmük vastagon kivan festve feketével lilával.Az emo igazi jelentése az emotional punk,ami annyit jelent hogy érzelmes punk.agyon érzékenyek,legtöbbször depresszíosok,ilyenkor vagdossák az ereiket,verseket,naplót irnak,és utálnak mindenkit.A gothról nem nagyon tudok...az biztos hogy fekete ruhákba járnak amik kicsit a régmultat idézik.Fekete a hajuk és a szemük.A nightwish például goth együttes ugy tudom.szokványos náluk az acélbetétes bakancs és a tül hosszu,fekete szoknya.Remélem segítettem.:)
2008. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

én emo vagyok és felvállalom:)mondjuk Lilinek hívnak és inkább a stílusomat Lilemonak hívom:P:)mert lesz acélbetétesem, meg nem akarok tudod olyan gyárszalagon gyártott sémaemo lenni.

ha megkérdezik tőlem, hogy milyen egy emo, sosem az öltzöködést mondom, mert azt mindneki tudja:)Általában az emokra azt hiszik hogy depressziósak stb, ami nem ritka de nem ez a léyeg. A normális emo nem depressziós. Nem kezd el sírni egy döglött macska láttán stb., de elgondolkzoik rajta:)

na hogy érthető legyen, egy átlagos ember mondjuk megnézi a hiradót, amiben mondjuk földrengésről, szegénységről éhségről van szó, vége a hirtadónak kikapcs elfejti elmegy kajálni. ezzel ellentétben egy emo megnézi, kikapcsolja, berak egy jó kis emo zenét, és elkezd gondolkozni, miért van ilyen a világban, elkezdi magában szidni az emberket és ilyesmi. ez egyfajta lázadás "kiáltás" amikor a fiatalok kimutatják az érzelmeiket, hogy észrevegyék a rohanó világban hogy egy 16 évesre is hatással vannak ezek a dolgok, képesek vagyunk felfogni a szörnyűségeket, és minket is ugyanúgy érintenek, ami nem jó.

ez az emo , most ha vki vagdossa magát és egyéb ilynek, depresszió, az már más, tudod az olyan...eltúlzott dolog, a lázadás során nem sírom el magam az utcán, hanem az öltözékemmel és a viselkedésemmel mutatom ki, de ez nem feltétlenül a sírás.

Nyilán az emo kultúrához ez is nagymártékben hozzátartozik, hiszen a szomorúságot ált a sírással mutatják ki az emberek..de ezt nem kell túlzásba vinni:)


Na most van olyan emo irányzat ami már ezt elhagyta ezt úgy hvíják hogy saucyemo,remélem így kell írni, ők már a "boldog emok" színes cucc, hello kitty imádat, szőke haj kislányos tekintet stb.

Az emohoz közel álló irányzat a scene, a scene embert hatamlams haj, feltűnő ruházat és KIBASZOTT NAGY hiúság és egoizmus jellemzi...amit fel is vállalnak:Dhiszen asszem a scene elődaást jelent.


Emo zene: van különböző irányzat punkrock keverékek, lassú részek, ordító részek, screamo, hardcore, emo és egyebek:)

pl: My chemical Romance, AFI, Secondhand Serenade, Kill Hannah, Bless the fall, Alesana stb:)

:P


no remélem segítettem:::)

2008. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

jaigen még vmi, a félrefeésült hajról azért takarják el a szemüket, mert ezt a szörnyű világot fél szemmel is elég látni:)durvának hangzik? pedig nem az:) ez is lázadás része:)


most am ne várd el egy 12 éve skis álemotól hogy mindezeket kövesse, szvla valószínű ő nem azért emo mert így lázad hanem azért mert divat és jaaajdenagyonhúúdeistenem:)

ha majd lemegy ez az emohullám, megmaradnak majd azok akik igazán komolyan gondolták:)

2008. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az Emo egyészen pontosan azt jelenti hogy Érzelem boldog vagy?!
2012. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!