Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A női kockás ingek ugye még...

Bratilla kérdése:

A női kockás ingek ugye még divatosak? Nem gáz, ha úgy hordom, hogy alatta egy felső, és nem gombolom össze?

Figyelt kérdés
Szóval egy szürke, ujjatlan felső és raja egy kék-fehér-fekete kockás hosszú, formás ing, úgy, hogy nem gombolom össze? Meg hozzá egy nyaklánc és farmer. Szerintetek ez nem égő, ha így megyek suliba? (Picit belefáradtam már az eleganciámba, ahogy öltözni szoktam, és régen többször viseltem inget, gondoltam megint előveszem őket.) :)
2013. febr. 16. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen:) Én is pont így terveztem, csak nekem rövid ujjú az ing.
2013. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem olyan, hogy kb. a könyökömig ér az ujja. :)

De akkor ezek szerint még nem ment ki a divatból :D

2013. febr. 16. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézne ki szerintem, én rengetegszer szoktam inget hordani. És az sem fog érdekelni, ha kimegy a divatból, én akkor is sokszor fogok inget hordani. :DD
2013. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ja ez a másik, hogy ha még "ki is megy a divatból" mi még hordani fogjuk :D szóval annyira nem is fog kimenni:D
2013. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!