Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek kihívóan és...

Miért öltözködnek kihívóan és ízléstelenül a magyar nők?

Figyelt kérdés
A hajukat is ahogy hordják egyesek ..csibesárga haj lenőtt hajtövek.Kivillanó combok,köldökök,rövid nadrág tűsarkúval,mint a húspiacon.Strasszos,flitteres förmedvények tömkelege,mint az általános iskolában
2013. febr. 22. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Van akinek ez áll jól, de sokan valóban csak utánozzak őket, és még abba is a menőt látják ami tényleg pocsékul áll rajtuk ez a baj.

Barátnőm is egyszer úgy ment ki májusba amikor már jó idő volt az utcára hogy azt hittem elsüllyedek szégyenembe.

Ilyen kis combig érő rövidnadrág, jó szexi is az de inkább itthonra én szerintem, meg részben örültem volna ha nem mutogatja másoknak, meg azért egy igényes cukrászdába, mert oda tartottunk én nem mentem volna így be oda. Oké hogy csak egy rendelésért mentünk, de akkor is.

Néha ezt én sem értem amúgy.

Ha valakinek az öltözködés így tetszik, jó oké öltözzön így, de akkor lehetőleg olyat vegyen fel, ami jól áll rajta legalább, és nincs kint a fél pics..ája.

Persze vannak olyan nők akiknél ez szexi meg baromi jól néznek ki, de sok nőn olyan pocsékul áll hogy a hányinger kerülget tőle.

A hajviseletről ne is beszéljünk, a lenőtt festett hajvég undorító én szerintem. Barátnőmnél is megjegyeztem már amikor látszódott hogy kezd lenőni a haja amikor még koromfekete volt és látszódott már hogy neki valójában világosbarna haja van. Persze azóta már befestette az eredeti hajszínre és így már szinte nem is látszik, de pl amikor meglátok egy festett szőkét az utcán akinek kezd lenőni a haja és látszik hogy sötétbarna alapból hát annál rémesebb látvány nincs a földön :)

Hogy miért öltöznek így, igazából passz, én szerintem a logikus magyarázatom rá az hogy így akarnak kitűnni és divatosnak lenni, holott egyeseknek semmi ízlésük ehhez.

2013. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Mert így érzik jól magukat talán? Nem mindegy? Lehet hogy rám is illik a leírás, mert szeretek miniszoknyában, extra rövid nadrágban járni, nem tűsarkúban ugyan de platformos magassarkúban, szexi felsőben... hogy valaki szerint ez ízléstelen... ok, legyen, nekem ez tetszik, így érzem jól magam. Ha másoknak nem tetszik ahhoz nekem semmi közöm. Bár külföldön sokkal több nő öltözik így... mert ott nem nézik le emiatt és többen be merik vállalni.
2013. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Párizsban én egy ilyet sem láttam....:)
2013. febr. 22. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor költözz ki Párizsba :)

Bár ettől függetlenül egyet értek veled.

2013. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem tudom miért kellett lepontozni az első válaszolót.teljesen egyetértek vele.gondolom fáj az igazság egyeseknek
2013. febr. 22. 20:32
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

hát első... Ha pasi vagy, akkor keress magadnak egy másik nőt. (Nevetséges, hogy kiakadsz azon, hogy a barátnőd májusban rövidnadrágban van.)

Különben én is megfigyeltem, hogy nagyon sokan ízléstelenül néznek ki, különösen az idősebb, 30 feletti nők. A fiatalabb korosztály 97%-a unalmasan öltözködik (pl télen fekete-szürke-fekete vagy fekete-barna-fekete stb., nyáron mondjuk színesebb, csak néhányan nem találják el a darabok megfelelő párosítását). Na meg a parfüm. Férfiak öntik magukra töménytelenül ezt az ócska, jellegzetes "illatú kölnit", a nők/lányok a cukros szarokat.

Nem szarom le, ki hogy néz ki. Amúgy nincs olyan ember, akinek nem futott át az agyacskáján, hogy úristen, de undorítóan/hogy néz ki ez a nő.

2013. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon valóban feltűnően sok az izlésficamos, igénytelen nő. Nemrég tettem fel én is egy hasonló kérdést :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__3967..

2013. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lehet a baj, hogy nálunk annyira nincsen meg az öltözködésnek a kultúrája. Szerintem sok hétköznapi nőt befolyásol a tévé, és nálunk szerintem a híres, pénzesebb emberek között is rengetegen öltöznek ízléstelenül. Másrészről valamennyire az ízléstelenül kitett dolgokért az egyénnek a belső bizonytalansága a felelős, nem biztos a saját nőiességében, és amikor az útszéli munkás csapat utána kurjong, hogy milyen jó nő, akkor azt gondolja, hogy ő tényleg bombasztikusan is néz ki.


És akkor most írok olyat is, amivel remélem, hogy nem bántok meg senkit, csak egy gondolat.


Szóval úgy gondolom az is probléma, hogy sok üzletben, például így a legtöbb turkálóban, kínaiban, de mondhatnám a H&M-et és stb üzletekben nagyon ömlesztve vannak kitéve az áruk. Nekem ez nehezebbé teszi azt, hogy kiválasszam az olyan darabokat, amik abszolút skálán is jól néznek ki, ha elsőre van valami kételyem, jó, ha félre tudom picit rakni, később megnézni, és nem kell nagyon keresnem egy-egy darabot.



A hajakról pedig csak annyit, hogy szerintem sok nő akkor csináltatja meg a haját, amikor akad rá pénze, lehet, hogy 2 hónappal ezelőtt volt arra, hogy szőke legyen, de utána hiába lett lenövése, már nem tudná kifizetni a fodrászt.


Amúgy nagyon egyetértek, nagyon sok az ízléstelen ember, sajnos.

2013. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet ki vesz fel? :D

2013. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

vagy ilyet?:D

[link]

2013. febr. 23. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!