Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, férfiak zavar ha a nő...

Fiúk, férfiak zavar ha a nő időnként a kényelmet meg a saját stílusát előtérbe helyezi a nektek tetsző ruhákkal szemben?

Figyelt kérdés
Én is szeretek nőies lenni, meg a férfiaknak tetszeni, de ilyen időben a szoknya meg a magassarkú lehetetlen választás, és sokan megjegyezték hogy pedig azt kéne. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. febr. 22. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"sokan megjegyezték hogy pedig azt kéne"


Milyen "körökben" mozogsz, hogy ilyenért megszólnak??


Nemcsak időnként öltözök úgy, ahogy nekem tetszik, hanem MINDIG.

2013. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi van oda a magas sarkúért, én sem hordok, csak nagyon nagyon ritkán. Szoknyát nem tudom mikor vettem fel utoljára.


Egyszer leírtam egy fórumban hozzászólásnak, hogy utálok vásárolni nő létemre, erre valaki válaszolt, hogy ha nem hordok tangabugyit és csak lapossarkút hordok, akkor azonnal feleségül vesz. :-)

Úgyhogy csak keress olyat, akinek így tetszel.


Nekem meg az öltönyös fickók nem tetszenek, ex is kérdezte amikor felvette, hogy na, jól áll, jól nézek ki benne? Én bólogattam, közben meg azt gondoltam, hogy a farmerjában, a sportcipőben meg a szörnyecskés pólójában néz ki jól, nem ebben a kalodában. Irodaházban dolgozom ilyen öltönyegerekkel, nyáron amikor megjelennek az ablakmosó srácok, akkor gyakorlatilag két napig használhatatlan vagyok.

2013. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második, köszönöm hogy szántál rá időt hogy kifejtsd, jobbá tetted a napom!

2013. febr. 22. 23:27
 4/12 anonim ***** válasza:
engem az zavar ha egy nő nem önmaga. ha valaki rosszul érzi magát a ruhákban amiben jár akkor annak semmi értelme. nem mások kedve szerint kell öltözni. egy nő meg sportosan is lehet szép. nekem például alapból nem tetszik a magassarkú meg ahogy csámpáznak benne a nők. iszonyat rondának találom.
2013. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ott baj van a fejben, ha valaki másoknak akar megfelelni és úgy öltözik, ahogy egyébként magától nem tenné, mert nem tetszik neki, nem kényelmes, stb.


Hordd azt, ami neked tetszik.

2013. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgy öltözz ahogy jól esik, persze ha olyan helyen dolgozol ahol ez elvárás, illetve bulizni mész akkor szoknya magassarkú...
2013. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha az az időnként tényleg időnként van, akkor rendben.

De ha rendszeresen, az már elég illúzióromboló.

Ennek ellenére én is azt mondom, hogy úgy kell öltözködni mindenkinek, ahogy neki tetszik és ne más férfi kedvéért legyen nőies egy nő, hanem azért, mert ő így érzi jól magát!


Amúgy a szoknya ilyenkor is simán hordható csak vastag harisnya és csizma kell hozzá (nyilván a körömcipő majd ráér nyáron).

2013. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem ezt az idióta hozzáállást. Mi az, hogy egy nőnek csak szoknyát meg magassarkút szabad hordania????

Nem a 17. században élünk!!!


Azt meg nem is értem, hogy: "a nő időnként a kényelmet meg a saját stílusát előtérbe helyezi a nektek tetsző ruhákkal szemben".

Öööööö, az nem úgy van, hogy a pasi beleszeret egy nőbe, aki olyan-amilyen, van egy saját stílusa és aszerint öltözködik.


Tegyük fel, van egy olyan lány, aki javarészt farmert hord, nőies, csinos, de kényelmes cipővel, felsőkkel stb.

Na most, ha megismerkedik egy pasival, az látja, hogy ő ilyen és elvileg elfogadja.

Ha a pasi ennek ellenére azt várja tőle, hogy pl. szűk, pánt nélküli miniruhát vegyen fel 20 cm platform cipővel, akkor semmibe veszi a lány stílusát, vagyis nem is őt akarja igazán, hanem egy általa elképzelt csajt próbál megvalósítani.


De javítsatok ki, ha tévedek :)

2013. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak nagyon igaza van! Pedig nekem fontos, hogy a barátnőm bájos, nőies legyen, de ez csak akkor jó, ha a lelke mélyén ilyen, ezt nem lehet valaki kedvéért megjátszani. Az úgyis feltűnik.
2013. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Hát, öltözzetek csak tramplin, a farmergatya meg a tornacsuka baromira nem nőies, sőt fiús de minimum kislányos. Aztán meg csodálkozzatok, de legalább nyugodtan pampoghattok h "a szemét férfiaknak csak a magassarkús szoknyás k.úúúúrvák kellenek..."! :)
2013. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!