Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tavaszi kabátot/dzsekit...

Milyen tavaszi kabátot/dzsekit vegyek? 20/L

Figyelt kérdés
Lányok, nektek milyen (lesz) a tavaszi kabátotok? Szín, anyag, fazon érdekelne. Linkelhettek is. Szerintetek mikortól lesz teljes a kínálat? Már most is az, vagy várjak még mondjuk március közepééig? Köszi
2013. febr. 24. 15:46
 1/4 anonim válasza:

Szia! :D

Nekem vannak elképzeléseim, de attól függ hány éves vagy.(?)

2013. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Odaírta, hogy 20...

Egyébként én még nem tudom, holnap fogok szerintem elmenni, körülnézni. Egyenlőre elképzelésem sincs...

2013. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem szövetkabát fazonú fekete tavaszi vászonkabátom van, meg még egy halom másik is, de a feketével kezdek, aztán ahogy melegszik az idő, úgy cserélem egyre vékonyabbra.

a fekete ilyesmi fazonú: [link]


van bézs, ami motoroskabát fazon.

van egy narancs széldzsekim, az inkább túrázáshoz ideális.

van egy blézerfazonú gyapjúkabátkám, azt most vettem a turiban. igazából majdnem az összes ruhám turis, szóval akkor veszem meg, ha épp találok olyat, ami megtetszik. :) inkább legyen több ruhám olcsón, mint pár darab drágán. természetesen a minőségre mindig figyelek, és a mai divathoz igazítom a stílusomat.

2013. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mint amit linkelt az előző válaszoló, csak hosszabb egy picit és van egy öv a derekán, van még egy szürke bőrkabátom, szövetkabátom, és vettem még egy farmerkabátot is :)
2013. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!