Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ötven fölött mi megengedett...

Ötven fölött mi megengedett öltözet egy nő számára?

Figyelt kérdés
Leendő anyósom szeretné,ha én választanék neki pár ruhadarabot tavaszra,mint kabát,szoknya,meg ilyesmik.Szeretné,ha ezzel is összecsiszolódnánk,de én nem tudom,hogy egy ötvenes,aki egyébként,karcsú és abszolút tartja magát honnan öltözködik...pláne,hogy mit.Dunsztom sincs,hiszen e-téren nincs tapasztalatom.Az én anyukám nem engedhet meg magának magasabb árfekvésben lévő ruhákat,de ő igen.Nehéz dolgom van.Azt sem tudom,hol kezdjem...Milyen tavaszi kabátot viselhet?Na és hordhat leggings-t tunikával?Divatban van még az egyáltalán?És hol vásároljak neki? :/
2013. febr. 25. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, ez nagyban függ attól, hogy milyen beosztásban dolgozik, mennyire fiatalos a személyisége. Meg hogy hova hordaná őket.


Erős színeket, de takaró szabásokat ajánlanék, egyszerű és kényelmes ruhadarabokat, érdekes kiegészítőkkel.


Egy térdig vagy az alá érő sötét színű leggings mintás tunikával jó ötlet kikapcsolódáshoz, ha tényleg szép lába van. Nekem is ennyi idős édesanyám, szokott ilyesmit hordani. Sétálni, bevásárolni, otthon tenni venni teljesne jó.

Téliesíthető, ha a tunika mellé nadrágot vesz.


Ennyi idősen már fázik az ember dereka. Magas derekú szoknyák, hosszú felsők, hosszított fazonú kardigánok. A nardágoknál már nem a feszülős fazont hanem a derekat takaró, könnyen begombolgatót kell választani.


Szép sálakkal egy egyszerű blézert is lehet nőiesre varázsolni. Ez is elhet erős színű de azért ízléses, piros, pink sárga, kék... találjátok meg a kedvenc színeit. A kendőkhöz esetleg egy-két hozzáillő bross.

Jöhetnek a vastag, ízléses övek, akár csípőre, akár derékra. Ha bevállalósabb, akár egy lakkot is felvehet egyszerűbb fekete-fehér összeállításokhoz.

2013. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezeket hol szerezzem be.Butik vagy vmilyen webshop?
2013. febr. 26. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:

A kényelmes anyagot szerintm érdemes saját kezüleg megnézni. Mehetsz fiatalos boltokba is, pl. H&M, Zara, C&A, Promod, Marks & Spencer...

Csak arra ügyelj, hogy a szolidabb, elegánsan letisztult darabokat válaszd. (Szóval nem az állatmintásat, a feliratos pólót, hanem az egyszerű csíkos blézert, az élére vasalt nadrágot, a klasszikus fazonú ruhát.)

2013. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt találtam tavaszra ötletek ötven fölöttieknek is akár:

"Széles csíkok

A csíkos örök divat, vonzza a tekintetet, kontrasztos színekkel a legmutatósabb. Idén a széles csíkok hódítanak, lehet klasszikus fekete-fehér vagy akármilyen más szín, csak jó vastag csíkok legyenek."

"Bőrdzseki

Az abszolút alapdarab, de megteszi egy bőrbetétes blézer is. Ne csak farmerral viseljük. Most a ceruzaszoknyához és a virágos-fodros szoknyához is bőrdzseki dukál."

2013. febr. 26. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
A bőr eléggé vagány anyag, kevesen merik bevállalni. Van ai szereti, és jól is áll neki, de sokan ódzkodnak tőle. Azt hiszem ez egyike az olyan ruháknak amit jobb, ha az ember maga vesz meg, és biztos is a dolgában, különben könnyen kerülhet a polcra porosodni.
2013. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát így akkor a ballonkabát mellett maradok.

De még nem tudom,hogy honnan öltözködnek az ilyesfajta hölgyek.Nem igazán ismerek ilyen kifinomultabb boltokat.Pár webshopot néztem már.Ti honnan szerzitek be vagy ismerőseitek hol vásárolnak Budapesten?

2013. febr. 27. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!