Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koszorúslányruha. Vélemény?...

Koszorúslányruha. Vélemény? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Milyen ez a ruha? Varratni fogunk, úgyhogy írjatok véleményeket, hogy min kéne változtatni rajta. Hasonló ruhákat is linkeljetek légy szí'. Barna a szemem, világosbarna a hajam, a bőröm kicsit sápadt. Illene szerintetek hozzá? Előre is köszönöm szépen a válaszokat a válaszadóknak.



2013. febr. 27. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem túl csicsás mindkettő.


Az első túl habcsók. A koszorúslányoknak általában az is feladata, hogy segítsék a menyasszonyt. Egy ilyen ruhában viszont a koszorúslány is segítségre szorul (egyedül nem tud elmenni pisilni...).


A második egy fokkal jobb. A strasszok (vagy mik azok?) nélkül egész jó lenne. Bár ez is alkatfüggő. Körte alkatúaknak nem épp nyerő ez a szabás.

Egy felül pántnélküli, alul A-vonalú vagy körszoknyában végződő ruha több mindenkinek előnyös lehet.


Plusz ez a szín világos bőrűeknek nem a legideálisabb.

2013. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igazából egy ruha, csak az alsó részét le lehet szedni.
2013. febr. 27. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám.Az első túl csicsás.
2013. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Második mindenképp.

Első szinte túlöltözné a menyasszonyt.

2013. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a második kevéske.

Az első nagyon szép, de nekem úgy tetszene jobban ha nem lenne ilyen széles a szoknya rész. Szóval kisebb drottal vagy mivel. Vagy teljesen drót nélküli, azok sokkal praktikusabbak, pl neomális be lehet ülni a kocsiba, kényelmesen le leht benne ülni.

Szóval szerintem hosszú szoknya legyen, de drót nélküli, esetleg kicsi dróttal.

2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

* Javítás:

normálisan be lehet ülni a kocsiba, kényelmesen le lehet benne ülni.

2013. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy mindkettő ugyanaz, de le lehet csatolni az alját. Az első a teljes aljával van, a második pedig úgy, hogy már le van véve az alja.
2013. febr. 27. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mindkettő ízléstelen.
2013. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is csúnya :S
2013. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!