Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri elmenni a Westendbe?...

Megéri elmenni a Westendbe? Vannak ott jó ruhaboltok?

Figyelt kérdés

Arénába, meg az Árkádba szoktam járni. De ott már minden boltot ismerek, semmi újdonság nincs.

Amik tetszenek boltok, azokból már sok cuccom van.

A westendbe azt hallottam vannak más márkás boltok is, amik nincsenek az Arénába, meg az Árkádba.

Igaz ez?

Megéri olyan messzire elmenni? Tényleg vannak jó boltok ott?



2013. febr. 27. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"Megéri olyan messzire elmenni?"


- Nem, da születni kell... most őszintén, hokl laksz, hogy az neked a Westend messze van?


Egyébként nincs sokkal több, mint a másik kettőben.

2013. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát Csömörröl messzebb van jóval mint az Árkád v Aréna...
2013. febr. 27. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden plázának van weboldala amin minden bolt fel van sorolva, szóval nézd meg mit találsz ott és döntsd el hogy neked megéri-e.
2013. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát.. szerintem ne a nevet nézd. hogy ott találsz valami ruhát. Ha szép, és jó ruhát szeretnél, ráadásul olcsón és sokat, akkor én azt ajánlom, hogy keress egy jó angol turit. hiszen... ott sokszor tök márkás cuccokat is találsz. pl: H&M, Mark&Spencer, stb...
2013. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!