Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért utálja mindenki a...

Paris hilton kérdése:

Miért utálja mindenki a plázacicákat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Mert általába vinnyogósak, és mert lenézik azokat, akik nem plázacicák, nem ott vásárolnak. Fejbe rugnám az ilyeneket sorba.

Persze biztos van kivétel, de arra meg nem azt mondjuk, h plázacica, csak simán ott vásárol szinte mindig...normális ember.

2008. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nyávogósak és vinnyogósak, meg rájátsznak a butaságra, de lássuk be: van, aki kicsit irigységből utálja őket... ;)
2008. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Kevés dolog érdekli őket - csak a shoppingolás, a rucik, a smink, a pasik, így sekélyesek.
2008. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Mert buták és csak vinnyogni tudnak, legnagyobb problémájuk, hogy letörött a műkörmük. Az emberek nem tolerálják a csip-csup ügyeken való nyervogást.

Az igazi plázacica nem foglalkozik a "szürke hétköznapokkal" csak hogy a következő veszkó csizmája mikor lesz leárazva. Ha tetszik, ez egy életfelfogás.

2008. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Hallottam a minap beszélgetni a buszon két ilyen plázacicát, legnagyobb gondjuk az volt, hogy tegnap ki mosta az egyikük a haját, és be kente balzsammal és az milyen macerás, és milyen sokáig tartott.

Ja igen és találkoztam a helyi plázában épp ma ilyenekkel, és egytől egyig ugyan úgy néztek ki, pedig nem is ismerték egymást. Semmi, no eredetiség igényesség, csak nyávogás.

Tipikus csorda szellem. Egy kitalál vlmit a többi buta ember mint a birkák követi.

2008. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Mert irigyelnek minket.
2008. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Igazából nem tudom mit kellene irigyelni a plázacicákon? Az IQ-jukat? Pl amelyik busszal jár az még gazdag sem lehet igazán. Szvsz.

Én férfiként nem utálom őket, de a párom nem az. Néha elmegyünk plázákba is, együtt, de nem takintjük életformának. Ha egy plázacicába botlok tudom én úgy terelni a beszélgetés fonalát, hogy szégyellje ő magát. :-)

2008. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Én is az vagyok.Bevállalom néha vinnyogok lehet.De nem vagyok buta,csak szeretek törődni a külsőmmel,csajosan felöltözködni.Sokkal magabiztosabb vagyok,és szerintem (még ha valamelyik tagadja is) a pasiknak is bejön ha valaki tényleg igényes,csinos.És nekünk is jó ha megnéznek az utcán.:)
2008. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsónak az utolsóelőttitől: attól még nem plázacica valaki, hogy ad magára. Szvsz.
2008. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Jééézusom..." mert irigyelnek minket" ???

azért a te hülye fejedet is megnézném b@zdmeg-.-

pl.én, (persze lehet,hogy csak én vgayok ilyen idióta)de életemben nem jutna eszembe, hogy egy nyafogós, buta,vásárlásmániás, csunyácska kis kurvűt irigyeljek..máár ne haragudj. és azért utálja mindenki(vagyis nem nem mindenki a többi plázacica/picsa nem uztálja a magafajtát)szóval azért utálja 'mindneki' mert RONDA BUTA, NYÁVOGÓS, KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK ennyi erről.nem kellenek ilyenek a világba.

2008. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!