Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Győrben olyan bolt, ahol...

Van Győrben olyan bolt, ahol lehet goth/rock stílusú női ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van hát! Úgy irigyeltem a győrieket mikor ott jártam és megtaláltam azt a boltot! Rögtön kértem névjegykártyát is:

Rockpince

Alternatív ruházat

Győr, 9021 Arany János utca 37.

www.rockpine.hu (amennyire tudom még nincs kész) rockpince@gmail.com


Az áraik is nagyon kedvezőek, csak ajánlani tudom!

2008. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is győri vagyok.Régebben én is a rockpincébe jártam,de ugy tudom a cián káliban is lehet kapni.
2008. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
úristen
2008. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én győr közeli vagyok és a ciánkáliból vettem egy jó másfél - egy éve az első zenekaros pólómat és semmi baja,nem jött le a minta vagy ilyesmi,és még az árak is elég jók (asszem 1200 volt a póló amit vettem és tiszta pamut,nagyon jó puha)
2008. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Győrben van a Rockpince, mint már írták elöttem is. Mi osztálykiránduláson láttuk, az osztály egy része be is ment, az ofőnk meg szó szerint kirángatta őket onnan :D Naon durva volt. Nézd meg, biztos találsz magadnak vmit.
2009. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

"úristen"



Nagyjából én is ennyit fűznék hozzá... :D

2010. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frozen heart válasza:
hali én is győri vagyok a ciánkálit nem ajánlom, sem mint márka, semmint bolt... általában hamsitványokat árulnak, de ha mákod van akkor jol jártál:D
2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!