Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen? Nem szeretem az agyonstrasszozott Ed Hardy-kat és a legtöbbnek a grafikája sem szép. De ez szerintem nem rossz. Buliba felvehető?


[link]



2013. márc. 7. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, pláne nem ennyiért, de ha neked bejön ez a stílus, akkor ne habozz! :)
2013. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Izlesek es pofonok ;)

de nekem be jon...szerintem fel veheted.

2013. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az alvós pólóim néznek így ki... de kinek mi. Buliba én valami nőiesebbet keresnék.
2013. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Buliba én is picit nőcisebbet :) Nekem általában tetszenek az EdHardy-s cuccok, van is belőle pár, de ez annyira nem jön be, meg nagyon sokallom az árát is :) De ha neked tetszik, és ebben éreznéd magad jól, akkor vedd fel
2013. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van nekem is kínais és eredeti is... a kettőt össze sem lehet hasonlítani minőségre. Az anyaga is egészen más. 10-20 ezreket én sem adnék egy ilyen pólóért, de ennyit szerintem megér...a sportboltokban is ennyi, vagy drágább egy-egy márkás póló.
2013. márc. 7. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az Ed Hardy cuccok,ha tetszik vedd meg:)
2013. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha a stilusod ilyen, vedd meg. szerintem ez egy átlagos, egyszerü rövidujju.
2013. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez buliba túl snassz.Ennyiért már egy dögös cuccot kapsz,ami tényleg partyba jó.
2013. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!