Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok-e melltartót?

Hordhatok-e melltartót?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs mellem,de azért hordok melltartót,csak úgy,mert úgy kevésbé érzem szörnyűnek a laposságomat. XD De a mostani sulimban folyton csúfolnak,hogy nincs mellem,minek hordok melltartót. Jövőre viszont gimibe megyek és azt kérdezem, hogy ez tényleg ciki-e? Hogy ott hordhatok?

2013. márc. 13. 18:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
51%
hány éves vagy?
2013. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz, hordj csak, csak öltözőbe ne mutogasd magad, és ne tömd ki, inkább vegyél push up-ot, én is úgy kezdtem, hogy nem volt semmi mellem, aztán észrevette a cicim, hogy már felvan tartva neki a hely, és elkezdett nőni. :) Ja és ne egyik napról a másikra legyen egyre nagyobb melltartód. :D Szóval hordj csak nyugodtan!
2013. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
12,és ennyi idősen nem is érezném rossznak, de még néhány 5.-es is nagyobb mellekkel rendelkezik. Kisebbségi érzés.
2013. márc. 13. 18:07
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Gimibe egy fokkal éretebbek a diákok nyugodtan viselj de ne olyat amibe 5cm szivacs van :-D am teljesen új környezetbe kerülsz? mert akkor senki nem szól majd be :-)
2013. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

általános iskolában is lehet hordani melltartót. egyébként a gimiben is simán kigúnyolhatnak ugyanezért... :/// sajnos.

milyen méretű melltartót hordasz? mert ha C-s akkor tényleg elég fura tud lenni. de ha pl A-s akkor nem értem hogy mi benne a ciki. buta aki kigúnyol :D

2013. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
9.-es vagyok, kicsi a mellem de nagyon szeretem, mert nem lóg, feszes, és pont akkora, hogy a vékony testemhez arányos. :) nem gáz ha hordasz melltartót!
2013. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem ez azért is béna helyzet, mert(nem nagyképűsködésből)a fenekem viszont szép formás,kerek, és oldalnézetből elég hülyén néz ki, hogy elöl sík,hátul domb!
2013. márc. 13. 18:23
 8/16 anonim válasza:
100%
megértelek . :) 9.-es vagyok közép iskolásés egyáltalán nicsen nekem sem :) Inkább hordj csini toppokat amikben szivacs van.Én is azt csinálom de ne siesd el:) Oksi?
2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Sorstársaim!

Hordj nyugodttan csak tényleg ne azt a 10cm szivaccsal bélelt vackot amit árulnak néhol.:/

Én is megértelek, 9.-es vagyok én is mint az előző válaszoló és kb AA ha van.


Amúgy gondolom kb neked is ekkora lehet ha azt mondod hogy kicsi.És hol vettél ilyen kisebb darabot, én sehol sem találok.


Előző: Milyen az a szivacsos topp?

2013. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
70%

heey,én is igy jártam most már 19 vagyok és végre megnött,de most sem nagy,nem is hordok "rendes" meltartót ,nem kényelmes nekem az a fém cucc,hordo orákig és csak este jövök ráh mi zavart egész nap.szal én fém nlküli melltartot hordok,nincs benne semi push-up-os cucc.Jobb a természetes szerintem.:)

am nyugottan hordj melltartot sztem is,ahiogy az elöttem válaszolok irták kb a legkisebbel kezd,ha kb semmi nincs még.illetve sztem nem kell mutogatni h van-e melled,az h csufolnak elmulik-lekopnak az ilyenek...

mellesleg ugyis "divat" a bö polo pulcsi,nem feltétlen kell mutogatni h mekkora a melled. gimiben minl szükebb polokat pántosokat hordtam meg ihutam magam rendesen,hülyeség.senkit nem érdemes a mellméreteddel "megfogni",vagy benyomást kelteni-és most nem csak srácokra gondolok.:)

uristen mennyit irtam,bocsii,szal légy magabiztos és hordj olyat amiben jol érzed magad,de nem tér el nagyon a valoságtol :))

2013. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!