Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruha kis mellű lányokon...

Ilyen ruha kis mellű lányokon hülyén néz ki, igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 18. 20:32
 1/8 Egy mc válasza:
22%
Hát mivel ezt egy éredt nőre tervezték, nem egy fejletlen kislányra , szerintem igen, égő lenne rendesen :)
2013. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉreTT nő is lehet kis mellű (:
2013. márc. 18. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én felvenném. Én is kis mellű vagyok. Lehet rosszul látom de a hölgyemény a képen , annak sincs nagy melle. Persze előlről való kép jobb lenne. De így úgy látom, hogy nincs nagy melle.

elől meg nem tudom mennyire kivágott ez a ruha, de szerintem felvehetik kis mellű lányok is.

épp olyan ruhákat kéne kerülni amik elől kivágottak....

2013. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kosaras melltartót hordok.. és melltartóban még csak hagyján, de anélkül... és ehhez mégsem lehet felvenni.


Amúgy igen, az eleje nem kivágott, mint egy normál póló.

2013. márc. 18. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
innen nézve elől nem mély a dekoltázs, sőt inkább kulccson vonalában van a ruha. ami ehhez kell viszont a formás fenék, a szép hát, karcsu derék (hogy ne legyen hurkás) valamint a vékony combok.
2013. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nézne ki hülyén. Nem tudom, elől mennyire kivágott, de ha az, akkor szerintem kimondottan jobb a kis mellen, nem annyira kihívó. De fontosabb a szép hát, meg a jó lábak, mint a mell,legalábbis ennél a ruhánál.

Meg aztán, nekem hiába van nagy mellem, melltartó nélkül nem tudok "létezni", ehhez a ruhához meg az lenne az iszonyat ciki.

2013. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted ha megfelelo az alakod hozza. ;)
2013. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!