Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIGYELEM! Mennyi a valóságtart...

FIGYELEM! Mennyi a valóságtartalma ennek a levélnek? Ma délután kaptam, és nekem elég kamu szaga van elsőre, de még másodikra is.

Figyelt kérdés

"Szia,


Egy BP-i modell ügynökség vagyunk, hamarosan ingyenes modell tanfolyamot indítunk, melyre néhány kiválasztott melyre egy válogatást követően bárki bekerülhet.


A tanfolyamon fotó és kifutó modellkedést lehet tanulni, és egy mini portfólió is készül ingyenesen.


Ha kiskorú vagy, a válogatáson való részvétel feltétele, hogy szüleid engedélyezzék számodra a modellkedést, és a tanfolyamot.


Amennyiben érdekel a tanfolyam, kérlek válaszolj a következő kérdésekre:


1. Szüleiddel megbeszélted a modellkedést, és engedélyezték?

2. Milyen eddigi modell tapasztalataid vannak? (nem baj, ha nincs, csak tudni szeretnénk)


A válogatásra Budapesten lesz hét végi időpontban. Útiköltséget neked (kiskorúak esetén + egy fő kísérőnek) fizetjük. A pontos részleteket akkor küldjük, ha jelentkeztél.

Ha írsz, írd meg hogy hány éves vagy, hány kg és fiú vagy lány :)


Ha részt vennél, vagy kérdésed van írj bátran a yohannes@tabor.hu e-mail címre.


Üdvözlettel,


Yohannes"



Szóval..elég érdekes, hogy egy modellkedéssel foglalkozó "csoport" nem tud rendesen összeszerkeszteni egy levelet. Csomó hiányosság a levélben, az eleje meg egyenesen röhejes!


Vélemény?



2013. márc. 19. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
fake
2013. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy tényleg lesz ilyen, csak majd ott derül ki, hogy nem ingyenes, hanem 60 ezer.
2013. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát én kinézném belőle az olyan kamut, mint pl. szervkereskedők gyenge kísérlete.
2013. márc. 19. 19:21
 4/18 Organizátor ***** válasza:
96%

Teljesen valós. Több ismerősöm volt. Van egy válogatás, ha azon megfelelsz ingyen van a tanfolyam, és egy kis portfólió is.

Ráadásul tök korrekt helyszínen van, és jó fejek.

Kérnek szülői jóváhagyást, a kísérők mehetnek a válogatásra, minden OK.

2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez az oldaluk:

[link]


Nekem valahogy nem ragadta meg a fantáziám arról a sok képről? Vagy akik itt fent vannak, azok mind az online-versenyre jelentkeztek?

2013. márc. 19. 20:24
 6/18 Organizátor ***** válasza:
Nem, ezek modellkednek. A versenyről nem hallottam semmit.
2013. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"BP-i" :D LOL szar kamu
2013. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem átverés. Voltam náluk, jók. A marketinghez nem értenek, de a szakmához igen. És igen, tényleg ilyen hülyék hogy ilyen elcseszett leveleket írnak, de a tartalma igaz.
2013. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hol kaptad az üzenetet? Itt gyakorin?
2013. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Haha milyen ügynökség ez???:D adrika a kedvenc "modellem" :DD mondhatni gyönyörű...:D
2013. márc. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!