Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Házasság évfordulóra "menő"...

Házasság évfordulóra "menő" és divatos órát szeretnék a férjemnek ajándékba, milyen órát vegyek max.40. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget.
2013. márc. 20. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha ekkora keretem lenne erre, én egy replika órát választanék. Replika órák tökéletes másolatai az 5-10-20 milliós márkás óráknak :) Egy az egyben ugyanúgy néznek ki és ugyanazt tudják, csak kb 100 euróért lehet akármilyet kapni. Én pl pár éve vettem egy Vacheron Constantin Overseas Chronograph replikát és senki meg nem mondja, hogy másolat. Ebay-en 99 euró volt, habár az eredeti kb 12 millió forint. Azóta is ezt használom, semmi baja.

De persze bármely óra szaküzletben lehet kapni szép órákat már 10 ezer forinttól is.

2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

amíg én keresgéltem a kedvencem képét te már beírtad a replikát :)


én is replikát javaslok, a kedvencem a Rado Jubile ... gyönyörű fényes fekete kerámia "szíj", halál elegáns mégsem hivalkodó az egész ... eredetiben pár százezer, de replikát - akár vaterán - pár tízért vehetsz


[link]

2013. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
ja, és nekem is van ilyen és órás havert is megtévesztette, míg szét nem szedte :)
2013. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hol tudnék neten rendelni? Esetleg olyat ajánlanátok, ami szép fémszíjas és igazi, nem utánzat? Nekem a négyzet alakúak is tetszenek, most amúgy CASIO-ja van, csak már 5 éves, és megkopott már.
2013. márc. 20. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Fossil :)
2013. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Replikát ne, az nagyon gáz. Akkor már mért nem lehet normális áron eredetit? Szerintem elég kellemetlen, ha valaki ismeri a márkát és meglátná a férjeden. Nyilván tudná, hogy nem több milliós óra van rajta. Akkor meg minek olyannal villogni, amire nincs pénz?
2013. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
#6 nem gáz e replika ... meg tudnám venni az eredeti Radot, de sajnáltam rá a pénzt, a replikában nem csalódtam ... igaz, rólam feltételezte mindenki aki értett hozzá, hogy eredeti, de lehűtöttem őket, hogy pár tízezres másolat (persze nem hitték, de az ő bajuk :))
2013. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Replika nem kéne sztem.

Most mi jó van abban,hogy az órája elvileg annyiba kerülne,mint az autója? Aki ért hozzá az egyből levágja,hogy hamis,aki meg nem azt meg nem érdekli.


Armani,Gant,Michael Kors,TH,Tissot órákat talán már lehet kapni ennyiért,talán kicsivel többért.

2013. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!