Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vehetek magamra fiú nadrágot,...

Vehetek magamra fiú nadrágot, ha nagyon tetszik? Lány vok

Figyelt kérdés
A barátnőm vett egy nadrágot magára, de később derült ki, hogy férfi szabású. Viszont nagyon csinosan áll rajta, és tegnap én is felpróbáltam és nekem is tetszik. Szeretnék magamnak egy ilyet. Vehetek-e fiú nadrágot?
2008. jún. 11. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne vehetnéd fel?! Ha csini, jól áll, jól érzed magad benne, akkor nyugodtan! Nem számít itt már, hogy férfi, vagy női. Szép legyél, és passzoljon az egyéniségedhez, ez a lényeg!
2008. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Elvileg a fiú és lány ruhák szabása némileg eltér (csípő/derék/fenék arány), de ha kényelmes és tetszik, akkor miért ne vehetnéd fel?
2008. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én sokszor a bátyám nadrágjait hordom, a bátyám meg az enyémet, nincs ebben semmi rossz.
2008. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
te se vetted észre, akkor meg? nyugodtan!
2008. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is úgy vagyok vele, hogy simán felveszem a pasim nadrágjait, sőt sokszor kisebb a mérete, mint az enyém. Egyszer egy buliba férfi ingbe mentem, de senki nem vette észre, mindenki dicsérte a ruhámat! Tehát annyira nem foglalkoznak már azzal, hogy kin milyen ruha van.
2008. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát persze hogy vehetsz....!

Sokszor én is fiús ruhákat hordok, de buliba azért felveszem a minimet. De a pasim is szokott lányos ruhákat felvenni, mint a harisnya, a bugyi vagy egy női farmert.

2008. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
szija.Én is lány vagyok és nekem is volt fiu nadrágom,szerintem bátran felveheted.És ha a barátnőd nem vette észre hogy az férfiszabású akkor más sem nagyon fogja.Ha pedig észre veszi bátran mondtatod hogy te formabontó vagy.:)
2008. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg boxert és bőrcipőt se felejts hozzá venni akkor tuti búzának néznek..
2017. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!