Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkát válasszak,...

Milyen márkát válasszak, írnátok párat? Nem értek a divathoz.

Figyelt kérdés
Szeretném megtalálni a stílusom.Van egy csomó ruhám és mégse tudok semmit se fölvenni.Arra gondoltam kidobálom a sok fölösleges "rongyot" és valami jó márkából tölteném föl a szekrényem.Olyan farmeros sportcipős,pólós vagyok.Nem bírom a körömcipőt.Nem szeretem a tréning ruhákat az utcán viselni.Két gyerekes középkorú nő vagyok.Segítsetek légyszíves.

2013. márc. 25. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igazán a márkát kell nézni, hanem a stílust. A turkálókban nagyon jókat lehet kifogni. Mint plázás boltot, a Terranovát, Retrót és a Springfieldet tudnám javasolni, ezek kicsit sportosabbak. A többi boltban is körülnézhetsz; de javarészt túl tinilányos vagy csinos ruhák vannak ott.
2013. márc. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A divat mindig változik, de ha megtalálod a saját stílusod, akkor nem kell arra figyelned h éppen mi az aktuális divat.

Én nagyon szeretek a Warp Zone-t, Retro-t, Converse-t, Mayo Chix-t. Nyilván ezek drágábbak, mint a kínai ruhák, de megérik, mert nagyon divatosak, és elég tartósak.

2013. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mustang, vagy a Levi's jó a leírt stlusodhoz.. Vannak ott nagyon csajos, és sportos ruhák is, én is nagyon szeretem 17 évesen a nővérem is 24 évesen és az anyukám is 45 évesen! Nagyon minőségi:)
2013. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor menj el a VAN GRAAF-ba (van az Allee-ban meg az Árkád2-ben), ott van nagyon sok féle márka, tuti találsz valamit!
2013. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!