Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok ruhám van, de valamiért...

Sok ruhám van, de valamiért keveset hordok, miért?

Figyelt kérdés
hát a ruhatáram az eléggé széleskörű, vagyis sok ruhám van, de valamiért képtelen vagyok felvenni egyes darabokat pedig én választottam ki és vettem meg őket, nem sokban különböznek a "kedvenc cuccaimtól" de valamiért amikor felveszem reggel megnézem magam a tükörben, és lecserélem valami ilyesmi ok lehet hogy tudnék jobban kinézni, ennek mi lehet az oka ? idegesít a dolog valahogy meg lehet szüntetni ? :S
2009. szept. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel én is így vagyok :S Lehet azért mert mikor megvettem pl. 1 pólót akkor még tetszett, jól is állt....mostanra meg már más szemszögből nézem...csak tippelni tudok de ez engem is idegesít XD
2009. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
én is így vagyok ezzel. olyan idegesítő. a legrégebbi darabokat akkor "hagyom" a szekrényben amikor vmi újat veszek. idegesít h addig hordtam, de így már nem. sőt ódivatúnak mondanám magam ha mégis felveszem.
2009. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
sajonos ezzel én is így vagyok:S:(
2009. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Háát, nekem is vannak ilyen darabjaim. De általában azért nem akarom felvenni, mert aznap nem olyan kedvem van (nálam nagyon kedvfüggő, hogyan kelek fel, milyen idő van, hova megyek aznap.) Meg az se mindegy, mivel kombináljuk azt a cuccot! Én általában végig próbálgatom, milyen nadrággal,cipővel,fölsővel lenne tuti és ha már tényleg nagyon nem tetszik, elajándékozom vagy eladom :)
2009. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki nincs így ezzel? Egy skálán mozog a tetszési ízlésed, de nincs nálad az előzőleg vett ruha, h összeghasonlítsd az aktuális áldozatoddal. Amit megveszel abban a pillanatban az tetszi ka legjobban, de otthon már sorrendbe kerül, amint látod mindet. És ha megvan a viszonyítási alap, akkor már lehet sorrendet feltenni, legjobban és kevésbé legjobban tetsző ruhák alapján. Mindenviszonylagos... Van ami önmagában jól néz ki, deegy másik cucc melett tök szürkének.
2009. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

nekem is van egy rakás ruhám de kb 6-7-et hordok.

mert változik a divat meg egy idő után már nem tetszik az a ruhadarab ami pl. 1-2 hete még jó volt.

szóval nyugodj meg, más is van ilyen helyzetben mint te :D

13/L

2009. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!