Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mi a véleményetek ha...

Fiúk! Mi a véleményetek ha ilyen cipő van egy lányon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

mert ilyen cipőm van csakkíváncsi vagyok hogy mi a véleményetek fiúk ! legyetek őszinték ! kort is írjatok légyszíves ! köszönöm :)


2013. ápr. 3. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Rohadtul nem a cipője alapján alakítom ki a véleményemet egy lányról, és szerintem más fiú se.
2013. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hidd el nekem, hogy amit egy fiú megnéz egy lányon, az nem a cipője.(Nem kell ezalatt semmi rosszat gondolni.) Egyik fiút sem fogja izgatni hogy milyen cipő van rajtad.(Ismét nem rossz értelemben.) De ha tényleg kell valamilyen vélemény, akkor: Kényelmesnek néz ki a cipő és tőlem lehet rajtad. :)
2013. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Mekkora a csaj melle? Ha nagy, akkor nem erdekel a cipoje, ha kicsi, akkor sem.
2013. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy átlagos cipő, semmi extra, észre se lehet venni. Mit kéne gondolni? Azt hittem valami acélbetétes lesz azért kérded
2013. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 iostream ***** válasza:
Az a véleményem, hogy tini. Ha felnőtt nőn látom, akkor meg hogy nem nőtt ki a tiniségből.
2013. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik fiút sem fogja izgatni hogy milyen cipő van rajtad."

Csak a saját nevedben beszélj, ha kérhetem. Nekem igen is nagyon fontos, hogy egy lány adjon magára, és csinos, nőies legyen. Ebbe a kategóriába pedig nem tartozik bele sem a szakadt farmer, sem a torna- vagy edzőcipő. Ezek ízléstelen tömegcuccok. Van egy csomó más normális, csinos női cipő (z.B.: körömcipő, balerina, szandál, csizma...stb). Ezeket kéne hordani. Dehát a mai világban az ilyen fecsegés, amit itt lenyomtam most, csak falra hányt borsó.

2013. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előtten szólóval.Engem nagyon is foglalkoztat hogy egy lány hogy öltözik,mit hord.Szerintem egy nő igenis legyen nőies.Ezek a cipők nekem fiúkon sem tetszenek,lányon meg egyszerűen undorító,valamiért minig elfog egy olyan vágy hogy le akarom pisálni őket.
2013. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyire jó volt olvasni ezt az előző két választ! :)

Bár én nő vagyok... de ha ezt a cipőt látnám egy lányon, nagyon nem tetszene, semmi nőies nincs benne. Bár nem tudom kérdező hány éves vagy, max. 14 éves korig vállalható ez a cipő, utána jobb lenne valami nőiesebbre váltani...

2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lassan 16 éves leszek és deszkázok , fiúsabban öltözök ... és azon gondolkozok h talán ennyi idősen már lányosan kellene h öltözzek ...
2013. ápr. 4. 14:05
 10/11 iostream ***** válasza:
Semmi sem kell, épp csak úgy másfajta közegnek fogsz tetszeni.
2013. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!