Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha a labam 37 es...

Snoopii13 kérdése:

Mit tegyek ha a labam 37 es 1/5-os [haminchetes es feles] meretu es van ket 38as magassarkum amik tenyleg kicsitt nagyok igy eleg kenyelmenlenul erzem magam. Tudnatok ajanlnani praktikakat cseleket, otleteket h kemnyelemebbe tegyem?

Figyelt kérdés

#magassarkú #kényelem #kicsinyítés #kicsi #nagyobbit #magassarki #nagy sarok
2013. ápr. 8. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
tegyél az magassarkú orrába (ha nem nyitott) vattát
2013. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vatta jó ötlet. AMúgy magassarkúknál mindig nagyobbak, tehát máskor 37eseket próbáljÍ(de pl nekem 38as lábam van és 36os magssarkút hordok

Amúgy ha a motani magassarkúdon a vatta sem segít, akkor ne harisnyával vedd fel, mert harisnyával picit csúszósabb lesz

2013. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a vatta sosem vált be, évekkel ezelőtt kísérleteztem vele. egyrészt nem tudod szabályosan beletenni, és nem lesz egyforma a két cipőben.

ami nekem tökéletesen bevált, az egy talpbetét.

csökkenti a cipő méretét, a 38-asból így lesz 37-es, és volt - nincs gond.


ja, még a vattával az is nagy gondom volt, h szeretek kibújni a cipőből néha, persze nem utcán. akár buszon is kiemelem a lábam, nem teljesen, csak félig. de ha suliban, irodában, barátnőnél, szóval bárhol kibújsz a cipőből, szinte biztos, hogy a vatta jön a lábaddal. ha szerencséd van és a cipőben marad, akkor a zoknin, harisnyán, de még a sima bőrön is ott lesznek a kis vattaszálak.


próbáljátok ki a talpbetétet, sztem sokkal jobb megoldás!

2013. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat es a tippeket. a vattat is kiproballom majd es a talp betetet is.

ami meg kerdeses szamomra hogy milyen betetre gondoltal...meteszi pl egy ilyen avonos magassarkuba valo is vagy vasaroljak leonardobol pl valami profibbat?

2013. ápr. 10. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy vidd el egy cipészhez, és tetess rá pántot. Én is gondban vagyok a magassarkúval, mert nekem abból 37-es a jó, viszont nyáron annyira megdagad a lábam, hogy nem bírok meglenni benne, iszonyúan szorít, ilyenkor viszont kell a 38-as, bár néha abból is kijár a sarkam. Szóval én is a pántnál maradtam.
2013. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik ami szuper, az a sarokvédő, olyat bármelyik drogériában lehet kapni. Ez egy tapasz szerű valami amit a cipő sarkába lehet rakni és egy fél számot lehet vele csalni. A talpbetétből meg jó a sima magassarkúba való is, hiszen az is feljebb tolja az ember lábát. :) Ha ezt a kettőt bele teszed, tuti jó lesz már a cipő!
2013. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!