Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzön nyáron az...

Hogy öltözzön nyáron az akinek ronda a bőre?

Figyelt kérdés
Mert ha mindig ilyen normál rövid ujjú pólókban vagyok akkor állandóan a beszólást kell hallgatnom, hogy nem sülök meg ebben, stb. Elegem van már. De tiszta foltos a bőröm, pattanásos, és azok nyomaival van tele a felkarom, vállam, mellkasom, hátam. Még kivágottabb pólót sem merek felvenni, sem ujjatlant. Mit tegyek? Strandon már gyerekkorom óta nem voltam emiatt.
2013. ápr. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ápold,nem takargatni kell :)
2013. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne már tökéletes lenne a bőröm. De semmitől nem múlik el.
2013. ápr. 8. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.:) Fogadd el, úgy ahogy van. Nem kell rejtegetni. Most nekem is csúnya a hátam de csak e miatt nem fogom kihagyni a strandolást.

Nem tehetsz róla hogy ilyen vagy, biztos nem fognak ezért beszólogatni.

Bőrgyógyásznál nem voltál esetleg? Szerintem egy próbát megér, hátha tud valamit ajánlani.:)

2013. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jót tenne neki a nap. Lebarnulna, esetleg hámlana. Testradírt próbáltál már?

Én a helyedben nem takargatnám. Ne legyen kisebbségi komplexusod e miatt, ne érdekeljen, hogy ki mit mond. Fogadd el magad! Te is egyenrangú vagy a többiekkel! :)

2013. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a tesómnak is elég pattanásos volt a háta, allergiás mindenféle tusfürdőre meg szappanra. A bőrgyógyász neki a mosószappant ajánlotta...
2013. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyász,lehet valami krémet vagy szappant irat fel,ha tényleg nagyon durván néz ki akkor gyógyszert. Az egy fél év alatt tartósan rendbe rak és utána csak néhány pati fog előbújni,mint mindenki másnak.
2013. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!