Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen lenne egy...

Szerintetek milyen lenne egy 12 éves lányon 5,5 centis sarkú cipő? ÜNNEPSÉGRE!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem illő
2013. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
simán,feltéve ha tud benne járni.Semmi gond nincs a magassarkúval,de ha valaki nem tud benne járni az nagyon gáz.
2013. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább balerina. Az sokkal kényelmesebb és szebb egy ilyen korú lányon és feketéből is rengeteg félét lehet kapni :)
2013. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
5,5 centi az semmi. nyugodtan felveheti, nem csak ünnepségre.
2013. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
am a balerina azért hülyeség mert szoknyával hááát nem biztos h jól nézne ki. de lehet éktalpú is, abba pl. sokkal könnyebb járni. előző voltam
2013. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted. De ha olyan ünnepség,ahol állni kell,vigyázz,mert hamar megfájdul a lábad. :)
2013. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudok benne járni (sokat gyakoroltam itthon :) ) Ahhoz a szoknyához amit felveszek szerintem nem állna jól a balerina. Nem "állós" ünnepség hanem "ülős". Szerintem felveszem, mert 2 válasz volt ellene, 3 pedig mellette. Még egyszer köszi!
2013. ápr. 10. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

12 évesen inkább nevetséges, mint bájos. Még ünnepségen is, egyedül farsangra engedném meg. Ismerősöm 13 éves kislánya is múltkor magassarkúban jelent meg nálunk, pedig tud benne járni, mégis olyan röhejes volt az összbenyomás, hogy mindenki kiakadt rajta.

Ünnepségekre talán 15-16 éves kortól lehetne felvenni.

2013. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4: Persze, pont a fejlődésben lévő szervezetének a magassarkú kell.. nem beszélve arról, hogy hamarabb lesz olyan szép deformált lábfeje, mint Victoria bankhamnek meg a többi sztárnak.
2013. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!