Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Táskarendelés ebay-ről,...

Táskarendelés ebay-ről, Koreából? Merjem, vagy ne merjem?

Figyelt kérdés

Egyszer - próbaképp - rendeltem egy vászontáskát, Honkongból jött, és teljesen más volt, mint ami a képen szerepelt. A szagától pedig még a patkányok is elájultak volna.

Most ezt néztem ki:

[link]

Ez sem egy magas árkategória, Koreából jönne, ingyen szállítással. Nagyon teszik, de félek, hogy megint pórul járok. Ti rendeltetek már? Azt kaptátok, amit vártatok?



2013. ápr. 9. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeknél a cuccoknál arra számíts hogy azok a láncok rajta iszonyat gyengék, törik, szakad, szétesik majd. Nem hinném hogy ez a táska megér 4700 ft-ot. Nézz szét piacon, kínaiban, szerintem akad hasonló olcsóbban is.
2013. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én egy felsőt rendeltem, de nagyon rossz minőség.

Meg is fogadtam, hogy inkább kimegyek az ázsiába, s ott meg tudom fogni, tapintani, próbálni, és kvázi ugyanilyeneket lehet kapni. Vagy picit mást. Ott is olyan 3-5 között már klassz táskákat lehet venni.

2013. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küldenek neked mellé egy atombombát is ;)


Komolyra fordítva a szót, szerintem ne vállald be. Nagy a valószínűsége, hogy ezzel is úgy járnál mint a hongkongival.

2013. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nem rendeltem meg. :)
2013. ápr. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!