Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudja esetleg valaki: Auchan...

Tudja esetleg valaki: Auchan áruházakban lehet melltartót felpróbálni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ruhát lehet, és egyértelmű, hogy bugyikat nem, de melltartóval mi a helyzet?
2013. ápr. 18. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
persze h lehet különben h veszed meg? Rám még sose szóltak emiatt. Ok h a mell intim testrészünk de semmi olyan nedvet nem bocsát ki normális esetben mint pl a nemi szerv, ami miatt nem lenne igényes egymás után felpróbálni. A mell is csak bőr
2013. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Nem merek méret alapján vásárolni, hisz annyi féle fazon létezik. De van, ami tetszik ott, és megpróbálnám. :) kösz :)
2013. ápr. 18. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze! nagy sikere lenne a pénztár előtti sorban, de azért bújj egy próbafülkébe.
2013. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azért odáig eljutottam, hogy van próbafülke, köszi
2013. ápr. 18. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindig felpróbálom,még egyszer sem szóltak érte,meg máskülönben is érezném hogy teljesen jó-e a méret
2013. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!