Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit husi vagyok, ezért...

Kicsit husi vagyok, ezért rászoktam a fekete ruhákra (azt gondoltam vékony leszek tőlük). Szóval a ruháim 80%-a fekete és van 1-2 piros, lila, fehér pólóm. Mi az első benyomásotok erről?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok és kicsit "modellesen" öltözködök(szegecses kabát,nadrág). Most fogok gimibe menni és félek hogy azt fogják gondolni rólam,hogy depis vagyok közben irtó vidám csaj vagyok:D Kezdjek el színesebb ruhákban járni vagy ha jól érzem magam így hagyjam ezt mert úgyis látni fogják hogy folyton mosolygok?:):D
2013. ápr. 18. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Enis 14 vagyok :)) ..a ruhataram naggya fekete,szurke,barnabol all :) haat nos en ugy szokt6am oltozni hogz ..nagzon befolzasolja az hogz milyen a hangulatom..telen jartam sotet szinekben de iden nyaron tervezem hogz minnel vilagosaabbba fogok oltozni :)) kezdesnek vettem egy piros bor penztarcat es egy ugzanolyan piros vaszocipot :) irto klasszul nez ki ;) ..probalj meg szinesebb nadragokat felvenni az is dob eggyet az outfiton :) REMELEM SEGITETTEM (STYLIST,RUHATERVEZONEK KESZULOK) :dd
2013. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a husi azt jelenti hogy túlsúlyos vagy akkor a fogyással kéne inkább foglalkoznod és ezt nem bántásból mondom, hanem mert láthatóan téged is zavar hogy ilyen vagy.

Az meg semmit nem old meg hogy feketét hordasz, ettől nem tűnik senki sem vékonyabbnak, csak emonak meg rockernek néznek, az meg annyira nem pozitív vélemény szokott lenni általában.

2013. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan járhatsz feketében, attól még nem fognak depisnek nézni


tőlem egy néni hosszú ismeretség után megkérdezte hogy gyászolok hogy mindig sötét felső van rajtam, merthogy azért éltevidámnak tűnik. én meg szimplán megmondtam, hogy csak nem érzem jól magam a színes ruhákban, jobban szeretem a fekete/sötét elegáns ruhákat, meg az nem kövérít.

2013. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fekete nagyon elegáns szín. Én vékony vagyok, sportos, izmos alakú, de a ruháim nagy része nekem is feketék, vagy sötétek, nyári ruhám van egy-kettő, ami világosabb. A fekete megy mindenhez, minden alkalomra jó, és sose megy ki a divatból, nincsen vele semmi baj :)
2013. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit gondolnak rólad. Ha valaki a ruháid alapján ítél meg, az gáz. Az én ruhatáramban csak fehér-rózsaszín meg kék van, ja és a hajam is szőke, mégsem vagyok cicababa, pedig lehet elsőre ez jön le. Nem érdekel, sosem érdekelt. :) Amúgy 14évesen metallicás és megadethes polóba jártam, meg acélbetétesbe. :D
2013. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van mind, köszönöm:) Jól érzem magam feketében szóval még egy fiúért se fogok szivárványosan öltözni:DD
2013. ápr. 18. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
ha nem tetszel magadnak foggyál le! -.-
2013. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már rajta vagyok!!:'DDDDDDDD
2013. ápr. 18. 14:19
 9/10 anonim válasza:
Például felvehetsz a feketéhez élénk színű kiegészítőket. Vékonynak fogsz kinézni és nem gondolnak búskomornak.
2013. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben: )
2013. júl. 3. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!