Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen időben szoknyához...

Ilyen időben szoknyához vehetek fel vastag pamut harisnyát?

Figyelt kérdés
Nem ciki?
2013. ápr. 21. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Vehetsz, de minek?
2013. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2013. ápr. 21. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Meleged lesz benne
2013. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt télen szokták szoknyához hordani (már aki hord szoknyát), ilyenkor bőven elegendő egy vékony nejlonharisnya is. Miért akarod így bebagyulálni magad? Inkább örülj, hogy végre lehet lengébben öltözködni! Arról nem is beszélve, hogy vékonyabb harisnyával sokkal jobban néz ki a szoknya, kár elrontani vastaggal! (Persze télen muszáj.)
2013. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pamutot még télen is csak ritkán veszek. Ilyen időben abszolút felesleges. Ha fázós vagy, húzzál mikroszálast!
2013. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vastag pamutharisnyát én télen szoktam hordani. Ilyenkor már necc vagy nejlont húzok. Meleg van.
2013. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Necc harisnya hétköznapra sztem elég qvás nem?
2013. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha reggel fázol,vedd fel nyugodtan.De akkor már világosabb színűt válassz,feketét,sötétebb színűeket ne,mert azok jobban beszívják a meleget.Fehéret,vagy vajszínűt javasolnék,ámbár igazuk van az előző válaszadóknak,hogy ebben nappal nagyon meleged lesz,beleizzadsz.Este mondjuk nincs az a meleg,akkor felveheted,senkinek semmi köze hozzá,nem fogják a lábadról lehúzni,te tudod.
2013. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!