Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel esküvőre?...

Mit vegyek fel esküvőre? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Nem ismerem se a menyasszonyt, se a vőlegényt. Párom volt osztálytársa a vőlegény, a menyasszonyt ő sem ismeri...
2008. jún. 14. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak az esküvöre mentek vagy a lagziba is?

ha csak az esküvöre akkor egy csinibb nacit egy blúzzal vagy egy csini felsövel. ha a lagzira is akkor nem túlzás kosztümöt, vagy egy ruhát venni. de oda is elég ha szép nadrág hozzá illö szép blúz, felsö.

amúgy nem mindegy milyen az esküvö, hol lesz. pl ha egy manö étteremben, vagy szállodában akkor azért egy jobb tuhát , kosztümöt kell felvenni.

2008. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A lagziba is megyünk, egy vendéglőben lesz, nem annyira puccos.
2008. jún. 14. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeintem egy kényelmes, szép szoknya, valami kis alkalmibb felsővel bőven, elég nem kell kiskosztüm, ha ennyire nem ismered őket. Én a párom haverjának az esküvőjére egy sötét mintás térdig érő szoknyába és egy fehér magában mintás felsőben voltam. Ez volt otthon, emiatt nem vettem új ruhát és ha magassarkúba mész vigyél papucsot is, hogy bírd hajnalig a táncot! :)
2008. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy e fekete szoknyás egyberuha és egy magassarkú...egyszerü és nagyszerü lenne:)))
2008. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Menyasszonyi ruhát ha menyasszony vagy,nőciset ha barátnő-rokon,kurvásat ha ellenség!
2008. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!