Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipo illik barack...

Milyen cipo illik barack szinu ruhahoz?

Figyelt kérdés

Ez a ruham, milyen cipot vegyek hozza, szinben, stilusban?


[link]


remelem nektek is az a ruha ugrott be amit en be akartam linkelni, ezt a ruhat rendeltem meg, elol ruvid, hatul hosszu a barnahaju lanyon.


Tudnatok esetleg par cipot linkelni?


Koszi, 22/L


2013. ápr. 29. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
fehér topánkával el tudnám képzelni
2013. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez függ a többi kiegészítőtől is! én személy szerint feketével párosítanám, de magához a ruhához passzolna az ezüst magassarkú is, hasonló ékszerekkel, táskával.
2013. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fehér vagy fekete cipő.

De nekem pl. ilyen is tetszik(nem feltétlenül ilyen)

[link]


[link]

2013. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb az lenne, ha találnál olyan színű cipőt, mint amilyen csík van a ruhán. (ha jól látom, ezüst)

Ha ilyet nem látsz, én valami világos árnyalatot vennék hozzá, nem feltétlenül fehéret, inkább valami passzoló bézsest. (és hozzá táskát, kiegészítőt)

Feketét szerintem ne.

2013. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
feketet en sem akarok, majdnem ugyan olyan pantos cipom van mint amitaz elottemlevo linkelt, de ezt a szint nem talalom sehol cipoben, vagy narancssarga van, vagy rozsaszin, vagy pasztell korall.... feketet semmikepp sem akarok, igen amugy a kovek a ruhan feherek (ezust) tehet ezt fogom megfogadni valami ezustot hozza, vagy pedig a Deichmann katalogusban lattam krem szinu cipot... ahhoz mit szoltok? amugy a kiegeszitot berlem, tehat elobb legyen meg a cipo, es hozza fogom majd valasztani a kiegeszitoket. Koszi a valaszokat :)
2013. ápr. 29. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit választanék:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!