Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik azt a férfiak,...

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a buzipapucs jól néz ki?

Figyelt kérdés
A ma férfija képes felvenni a buzipapucsot (lábujjközös vietnami papucs) városi, hivatali élethez is. Pedig a strandon kívül szerintem máshol nem való. Idiótán néz ki, amikor klattyognak (flipflop) benne a városi utcákon, bemennek vele bankba, áruházba, hivatalba. Mondjuk a szandálról is ugyanez a véleményem, túrázásra, sportcélokra való, nem a hétköznapokra.
2008. jún. 16. 06:01
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
66%

Mert a férfiak nőiesednek. Ezt tök komolyan mondom, szerintem lassan elvész minden férfi minta. Ez a divat és kritikátlanul követnek mindent, ami "trendi".

Egyébként igazad van, bár egy nőnek sem áll jól a belvárosban a klattyogás ;)

(1-2 éve volt egy "botrány", amikor egy sportcsapat tagjai egy hivatalos fogadáson papucsban jelentek meg, ezzel megsértve az etikettet. Sajnos már nem tudom a pontos részleteket.)

2008. jún. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
A buzipapucs szerintem is gáz, a szandál viszont nyáron kényelmes viselet, mert nem rohad bele az ember lába.
2008. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

mondjuk én alapból nem megyek ki papucsban az utcára, de nem azért mert kinézeti problémám van vele, hanem azért mert nem praktikus, hogy el lehet veszíteni.

A szandál viszont kifejezetten praktikus viselet, úgyhogy azt én hordom, ha banka megyek (ami azért ritka) és meleg van, akkor abban megyek.


Mondjuk a multkor leigényteleneztek, mert kifejtettem, hogy én biza szabadidőruhában megyek bevásárolni, úgyhogy lehet az is vagyok...

2008. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom miért igénytelenség szabadidőruhában menni boltba. Egyszerűen kényelmes. Nem értem miért a ruhája alapján ítélik meg egymást az emberek. Ok, üzleti tárgyalásra nem megyek festékes mackónadrágban, de az utcára had vegyek már fel olyan ruhát, amiben kényelmesen érzem magam.
2008. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
ennyi hülyét:S most nem azért de egy pasi mért ne vehetne fel strand vagy sima papucsot vagy szandált?? elvárjátok h az összes pasi kondiba meg sportcipőbe menjen nyáron 40fokba vásárolni vagy boltba meg ugy alapbol mindenhova??kicsit gáz lenne!én csaj vok és én is hordok árkádba bár hova strand papucsot mert manapság nagyon jokat lehet kapni és esztétikusak!!( DEICHMANN)
2008. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

őőő... a buzipapucs alatt a tangapapucsról beszéltek??

mert ha mostanában így hívják... akkor asszem én is hagyom a francba...

2008. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
mondjuk... télleg jól néznek ki mostanában... miértne hordhatna bárki olyat...
2008. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Én csaj vagyok,szerintem dögös egy srácnak a tangapapucs,és én is szívesen hordok...azér mégis halad a kor....kényelmes viselet,jól néz ki.ugyanúgy mint a rózsaszín vagy lila felső.ennyi
2008. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
sztem is jó...jobb mint a kínais tépőzáras sport feliratú papucsok....
2008. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
65%
Figyeljetek!aMI régen volt azt el kell felejteni.Régen volt a makkos cipő,mert az volt a DIVAT.Most meg ez.Nem azért hordják mert buzik,hanem mert trendik akarnak lenni,és ez teljesen jó.Vagy te nem haladtál a divattal?Gondolom te is veszed az új cuccokat amikkel tele az üzlet.A fiukat se skatujázzuk be.Szerencsére már nekik is széles a választék öltözékileg.Szóval ez DIVAT és plusz kényelmes is.
2008. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!