Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, szerintetek hol...

Csajok, szerintetek hol vasaroljak hogy olcson kijojjek, mert szinte az osszes ruhamat kihiztam es nagy bevasarlas kene, de nemakarom lehuzni a szuleimet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom , hogy merre laksz , de ha Pesten akkor szerintem ahova érdemes elmenned az a Háda (turkáló) de azt is szerintem inkább a sugárban vagy a kökiben nézd meg, ott egész normális ruhák vannak... Terranova -Blaha és Árkád... C&A ott is kilehet fogni pár ezer ft ért felsőket :)) H&M ben is ,néha néha :)Kenvelo is jó de nem tudom , hogy van e még valahol, pl Árkádban már nincs ...kb ennyi jut az eszembe :)
2013. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a kínai üzleteket tudom ajánlani, a kínai ruhák minősége nem rossz, nekem van olyan kínai felsőm, amit már 10 éve hordok és olyan, mintha új lenne. A kínai farmerek élettartama is 5 év felett van.
2013. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elso kommentelo:

Jo otlet:)koszonom

Masodik kommentelo'

A kinaiak is mar 2800 ft korul vannak amik jol neznek ki...de azert koszonom

2013. máj. 3. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Régebben sokat jártam ázsia centerbe, de igazából már olyan árak vannak mint pl egy H&M ben , és akkor már inkább ott venném meg :)
2013. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A H&M-es cuccok nagyon rossz minőségűek, nagyon izzad bennük az ember és pár mosás után látszik, hogy viseltes. A kínai tartósabb.
2013. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én a Nagy Lajos király útjai Hádába szoktam járni, ott 3000 Ft körül van 1 kiló ruha. szerintem most lesz árucsere a hétvégén, és olyankor elég sok cuccot ki lehet fogni, Csak egy hátránya van: rengetege vannak, 1 óránál előbb tuti nem végzel.
2013. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha 2800 Ft már sok neked egy farmerért akkor ne akarj ruhát venni... majdnem egy turiban is kerül ennyibe sőt, egy darabárasban simán beáraznak 3000 Ft-ra egy márkás és divatos darabot.
2013. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.:))))

Utolso :nem a farmerra gondoltam hanem polokra..mert egy poloert nem erdemes kiadni 3000 ftot

2013. máj. 4. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Blahán a Skálába már lehet 900-1500 ft-ért is jó pólókat venni.
2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz be rendszeresen turiba, ha elég türelmes az ember nagyon jó dolgokat lehet találni :) Emellett megpróbálhatod eladni a régi ruháidat, facebookon van egy csomó csoport erre a célra
2014. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!