Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok! Milyen fürdőnadrágot...

Srácok! Milyen fürdőnadrágot vesztek fel idén strandoláshoz? Idén már nem akarok térdig érőt, idegesít.

Figyelt kérdés

Én ilyesmi csípőfazonokat néztem...

[link]

vélemény?

Lányok? Nektek milyen jön be?



2013. máj. 3. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha ilyen jó a tested mint a képen szereplő fürdőruha modelleknek akkor azt veszel fel amit akarsz , viszont ha nem akkor inkább maradja a hosszabb fazonúnál ;)
2013. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Hát, azért vékonyabb vagyok...

De a hosszu short rámtapad, meg csak a vádlim barnul.

2013. máj. 3. 18:50
 3/10 anonim válasza:
100%
szerintem inkább olyan comb középig vagy egy kicsit rövidebbet de ha vékony vagy akkor szerintem ilyet ne.
2013. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Ilyen szerintem tökéletes lesz! Én is ilyen és ehhez hasonló fecskefazont szoktam hordani, nem csak fürdőnadrágként.

18/F

2013. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne ilyet vegyél, értem, hogy unod a hosszabbakat, de azok sokkal jobban néznek ki egy pasin.
2013. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hát nem lettem okosabb... A térdig érő víz után mindig rámtapad, ha bemegyek a vizbe, alatta levegős, és térdtől felfele mindig fehér vagyok. Ok, hogy jobban mutat, kár hogy ez a divat. Amúgy 180 magas vagyok, 70 kiló, kicsit szálkás.
2013. máj. 7. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jobban néznek ki azok a fürdőnacik amik hosszabbak, de ha neked ez tetszik és nem éreznéd kellemetlenül magad benne, akkor nyugodtan vegyél ilyet! :)


[link]


[link]



[link]



18/L :)

2013. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A cömközépig érő , laza , sima kékes vagy kockás gatya :*
2015. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem, hogy nekünk pasiknak miért kell rövidnadrágban úsznunk és szégyellnünk magunkat, amikor a nők egyre szűkebb és vékonyabb bugyiban lófrálják magukat. Egy pasi szégyellje magát, ha kidomborodik a nemi szerve, de egy nő büszke lehet, ha látszik a teve patája?

Hogy van ez?


Másik kérdés: Mi köze van az úszónadrágnak a testalkathoz és a sportossághoz? Ha valakinek jó felsőteste van, miért csak akkor "szabad" fecske vagy rövid fazonú úszanaciban lennie? Ha nincs kockahasam, akkor is az fog látszani hogy nincs kockahasam akármilyen úszógatyám van.

2016. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rövidebb sortot vettem, ilyesmit

[link]

17/F

2017. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!