Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen nadrághoz milyen...

Egy ilyen nadrághoz milyen felső illene? (lent kép)

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 7. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen egyszínű világos.
2013. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt fel nem venném.

De mivel ennyire mintás,felülre valamilyen

egy szinű,letisztult darab.

2013. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
olyan ami leér a bokádig és eltakarja.
2013. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, annak ellenére, hogy én nem venném fel, vannak lányok, akiken nagyon jól áll.

Én is mindenképpen egyszinű, lehetőleg ujjjatlan, fehér, fekete, vagy pasztell felsőre szavazok.

2013. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek az ilyen nadrágok, én is szívesen hordanám de alakom miatt nem engedhetem meg.. Nem értem miért van akárkinek is gondja ezzel! Szerintem egy sima egyszínű rövid ujjú felsőt, ha lehet valami világos, vidám és élénk színűt. De semmi esetre sem neonosat.. Az kissé már túlzás! :D
2013. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy fehér, törtfehér alapú pólót vennék hozzá, aminek a kb. a közepén van egy kis minta :-)
2013. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hasonló vékony anyagú felsőt(inget) vennék hozzá:

[link]

Nem sárga szinut hanem valamilyen bézs,natur szinűt. A vékony, lenge anyag alatt nem azt értem,hogy átlátszó legyen mert az már kicsit sok lenne(legalább is nálam).

Karkötőkkel,órával kicsi lesz.(bár nem kedvenceim a mintás nadrágok,jégerek). :)

2013. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*csini, nem kicsi :))
2013. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!