Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik fürdőruha éri meg...

Melyik fürdőruha éri meg inkább? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Triumph vagy Calzedonia fürdőruhára gondoltam. Ezek milyen árban vannak és milyen minőségűek? Vagy érdemes a kínait választani? Tapasztalatok, vélemények a fürdőruhákról? Esetleg tanácsok hogy hol vásároljak?
2013. máj. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még mindig csak kínait vettem, ott is vannak ugyanolyan jók, csak jóval olcsóbban. A minőséggel sose volt gondom, szóval nem veszek drágábbat.
2013. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Triumph és Calzedonia is drágább kategória. Egy fürdőruha eléggé használódik, főleg ha az ember rendszeresebben használja, így talán nem feltétlen érné meg drágábbat venni. Szerintem inkább olcsóbbat vegyél, tényleg találni normálisakat kínaiban is, de nincs is olyan ruhaüzlet, ahol ne lenne kapható fürdőruha. H&M-től kezdve tényleg mindenhol van és nagy a választék is.
2013. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy kis fehérneműboltban szoktam venni őket kb 3000 ft-ért. Ha belegondolsz, nem éri meg, mert ha tengerhez mész a só marka ki, ha termálvízhez akkor meg a klór. De természetesen ha megteheted minden évben hogy új pl. Triumph fürdőrucit vegyél akkor oké, ha választani kéne akkor inkább Calzedonia :)
2013. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nem vagyok nagy fürdőzős:) 1 fürdőruha kb 3 év:) Most is csak azért kell mert már kicsi amúgy nem is vennék:)
2013. máj. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!