Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az úgy milyen ha én a bokazokn...

Az úgy milyen ha én a bokazoknimat a cipőbe letolom szárát, és annyira van letolva hogy nem látszik ki a cipőből, és úgy látszik mintha mezítláb lennénk, az milyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Akinek van esze, az igy használja - zokni nélkül cipöt használni igénytelenség, ugyanolyan, mintha hetekig ugyanabban a zokniban járnál.

Zoknival sok fertözést meg tudsz elözni, és nem lesz büdös a cipöd.

2013. máj. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van erre való zokni, így nem kell az 50fokban a bokádig érö zokni felesleges részét a cipödbe gyömöszölni, hogy mégjobban ne szellözzön a lábad.

Ime:


[link]

2013. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen? Kifejezetten ronda. A titokzoknit éppen erre a célra találták ki, de azt sem hosszú szárú nadrághoz, hanem rövidnadrághoz.

Hosszú szárú nadrágnál az etikett szerint olyan zoknit kell viselni, amelyik a nadrág és a cipő színével harmonizál, valamint ELFEDI a lábszárat, hogy az ne látszódjék ki.

No már most letűrni a zoknit és a csupasz lábszárat villogtatni a nadrág alatt eléggé ízléstelen és illetlenség.

2013. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a bokazokni szárát letürni, hogy egyáltalán ne látszódjon ki, szerintem ízlésesebb, ha picit ki látszik és legalább nem hiszik azt, hogy mezitláb vagy a cipőben.
2013. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
És mivan ha azt hiszik hogy nincs rajtad zokni amikor mégis van? Kit érdekel? Úgy hordod ahogy tetszik és kényelmes. Nem másoknak öltözöl hanem magadnak!!
2013. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"És mivan ha azt hiszik hogy nincs rajtad zokni amikor mégis van? Kit érdekel? Úgy hordod ahogy tetszik és kényelmes. Nem másoknak öltözöl hanem magadnak!!"


Ez a megállapítás félig igaz, és igen sarkos. Társas lények vagyunk, és ha valahol megjelenünk (kivéve a nudista strandot), akkor bizony "másoknak is öltözünk", mert vannak normák. Ha csak magunknak öltöznénk, akkor akár meztelenül is kimehetnénk az utcára, vagy bugyiban és melltartóban is.

2013. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De én éppp azt akarom hogy úgy látszódjon mintha mzítláb lennénk a cipőbe !!!
2013. máj. 10. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Vedd fel mezítláb azt a cipőt, semmi bajod nem lesz tőle.


Istenem, amikor gyerek voltam, egész nyáron mezítlábra húzott cipőben jártam reggeltől estig, semmi károsodást nem szenvedtem tőle :)

2013. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hello de nem lesz büdös a cipő meg a lábam ?
2013. máj. 10. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, miért fektetnek az emberek hatalmas energiákat a látszatkeltésbe. A cipő hordásának több bejáratott módja van: fel lehet húzni mezítláb, harisnyával, combfixszel, zoknival, térdzoknival, bokazoknival és így tovább. Embere, cipője és alkalma válogatja, hogy ki hogyan hordja őket. De ha már az egyik módszer mellett döntöttünk, akkor ne próbáljunk meg vele egy másik módszert utánozni! Ennyi erővel arról is szólhatna egy kérdés, hogy valaki mezítláb szeretné felhúzni a cipőjét, de mégis azt a látszatot akarja kelteni, hogy harisnyában van benne. Abszurd. A titokzokninak az a lényege, hogy az izzadtság felszívása mellett ne takarja el teljesen a lábat és kövesse a cipő kecses vonalait: tornacipőnél kiemelje mondjuk a bokát, balerinánál meg a teljes lábfejet. De ettől függetlenül pont annyira titkos, mint amennyire nyilvánvaló a jelenléte. Így is, úgyis látszik, hogy még valami körbeöleli a lábat a cipőn kívül. Aki ilyet hord, az vállalja fel büszkén, és ne kergesse magát (vagy másokat) abba az illúzióba, hogy ő márpedig mezítláb van. Fenét!


Kedves kérdésíró, ahogy már előttem is javasolták: ha azt szeretnéd mutatni másoknak, hogy mezítláb vagy a cipődben, akkor vedd is fel úgy! Valószínűleg semmi bajod nem lesz tőle. Amennyiben izzadós lenne a lábad, úgy lehet már kapni a talpat szellőztető mezítlábas talpbetétet és felfrissítő lábsprayt is, másrészt elég végigmenni a városon és megnézni, hány fiatal nő és lány húzza fel mezítláb a cipőjét. Valószínűtlen, hogy mindegyiknek lerohadt volna a lába emiatt. Ha annyira rosszul éreznék így magukat, vagy túl sok kellemetlenségük adódott volna ebből, valószínűleg máshogy hordanák a cipőjüket.


Ha pedig ragaszkodsz a titokzoknihoz, akkor húzd fel azt is a cipő mellé, és ne érdekeljen, hogy ki mit gondol róla!

2013. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!