Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz hogyha 15 évesen nem...

Gáz hogyha 15 évesen nem boxert hordok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 08:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Olyat vegyél fel ami neked kényelmes és tetszik.
2008. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen. Bár nem szólok bele senkinek, hogy mit hordjon és mit nem.. Azt hord amit kényelmesnek találsz és tetszik. Édesanyám leszoktatta apámat a fecskékről, mert a nemzőképességre van hatással. A herék azért vannak külön egy "zsákban", hogy ott hüvösebben legyenek, mert ott termelődnek az életképes spermiumok. Ha mindig fel van szorítva a testedhez, akkor annak is hasonlóan 36,6°C lesz a hőmérséklete, ami nem kedvező a spermiumoknak. De állítólag ezt az elméletet már elvetették, de szerintem azért van benne valami...
2008. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Kieg: bár igaz 15 évesen még nem ezen kell aggódnod :)
2008. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
szerintem az:) én sem akarok beleszólni,de szerintem a boxer kényelmes és divatos is...és a csajoknak is jobban bejön.;)
2008. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%
nekem az jön be ha egy fiún boxer van ...és szerintem a többség is így van vele...most mi lenne ha egy lányon nem látnál egyszer kétszer tangát??hát valójában semmi:Pde az a fontos h olyanba legyél amiben jól érzed magad..ennyire nem szereted a boxert?próbáld ki h meik a kényelmesebb..aztán döntesz.(am szerintem gáz:S)
2008. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

nekem nem tetszik a fiúkon a boxeralsó!

a férjem szerint sokszor bevág hátul illetve fecsúszik a nadrág

2008. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%
igen, gáz.
2008. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

azé... ne így mondjátok, h gáz... csak ajánlatosabb... nagyon kényelmetlen lehet egy alsógatya merevedéskor... ez csak egy pl., de mondjuk amit "följebb" mondtak, a hőmérséklet változásokról, az is igaz. Bár boxerből is sok szar van... én pl. csak az olyat szeretem ami mindenhol gumis, és ha spec. futok, akkor nem himbálózik a...

De alsógatyából is van jó... lányoknál is azé szeretik a tangát, me a bugyival állítólag az volt a gond, h mindig a seggükbe ment... na az meg má ott van... :P , meg állítólag az olyan, mintha semmi nem lenne rajtad...

2008. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
amit följebb mondtak az valóban igaz... vannak olyan szar boxerek, amik nem mindhol gumisak... azok télleg felcsúsznak és kúrva kényelmetlen...
2008. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem gáz! Az én barátom mindíg is fecskét hordott csak arra kell figyelni hogy ne legyen túl szoros mert az egészségtelen. Nekem nem tetszik ha egy fiú boxert hord. Olyan mindha rövidgatyában lenne. Főleg a strandos rövidnacikat útálom, de nagyon.(Azt mondta a párom h az oszt társai mondták h futás közben"tapsonak a heréik"-és hogy kényelmetlen. volt olyan fiú aki felülésezéskor is boxit húzott és a lányok beláttak...hihihi)szerintem szexi a fecske. Bár embere válogatja. ne foglalkozz a mások véleményével. Ha neked ez a jó, akkor hord ezt!!!
2008. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!