Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer azt mondják, hogy fiús vagyok, egyszer meg azt, hogy k. -ás?

Figyelt kérdés

Általában csak egy fekete farmert, meg egy átlagos felsőt szoktam hordani, akkor mindig azt mondják, hogy fiús vagyok, amikor meg felveszek egy normális (combközépig érő) szoknyát akkor meg egyből levagyok rib@ncozva-.-" Miért? Komolyan ezeknek semmi se jó?

17/L



2013. máj. 11. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos sokan valóban így gondolkodnak manapság. Megfertőzte őket a liberalizmus vírusa. Amúgy a farmert én is fiúsnak találom, de a szoknya szerintem nagyon szép és nőies viselet és egyáltalán nem qrvás. Inkább a p*csagatyák azok, ha már itt tartunk.
2013. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak már mibe belekötni... A farmer nem tetszik nekik ezért szólnak meg... a szoknya meg szerintem "túl jól áll" és ezért. De ne másoknak akarj megfelelni,hanem magadnak! :) 17F
2013. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából olyan túlzottan nem érdekelnek, csak azért zavaró, hogy bemegyek suliba és egyszer "olyan fiús vagy, legyél már kicsit csajosabb" .. Utána meg "nézd azt a k-át biztos a pi..ját akarja mutogatni"...
2013. máj. 11. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, ne foglalkozz velük, irigykednek. Ráérnek nincs más dolguk :)
2013. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lányok, akik beszólogatnak? Biztos nagyon "gyönyörűen" lehetnek felöltözve.
2013. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged más véleménye? Lehet az a baj hogy nem tudod milyen alkalomra mit illik felvenni. Vagy tényleg kivan a szoknyából valamid, lehet nem a segged.
2013. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, lányok.

Utolsónak: Nem ünneplő ruhában szoktam mászkálni.. Teljesen normális hétköznapi szoknyában, egy toppal, vagy egy sima pólóval. Nem hinném, hogy ebben bármi furcsa dolog lenne.. De azért is leszóltak már, hogy felvettem tavaly ősszel egy rövidgatyát harisnyával, mert nem volt olyan hideg, és így kényelmesebb volt...

2013. máj. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!