Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek minek öltözzek...

Szerintetek minek öltözzek bolond ballagáson?

Figyelt kérdés

Alapból elég kreatív vagyok,de ebben a témában sajnos semmi ötletem. A bolond ballaás nálunk a suliban szokás,a 8.ossok beöltöznek mindenféle muki dolognak(olyasmi mint a farsang) és valami vicceset énekelnek (és járják az osztálytermeket,tanítás közbe.)

Először rózsaszín Darth Vader akartam lenni (lány vagyok)mert nagy Star Wars fan vagyok,de sehol nem találtam jelmezt. Tudnátok valami ötletet? Vagy a neten valahol nincsenek ilyen ötletek? Viszont nem akarok nevetséges szintre lesüllyedni,tehát valami visszafogottabb vicces/vagy nem vicces jelmez kéne..

Köszi előre is :D



2013. máj. 13. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez jelent valamit,rocker vagyok és köztudottan általában sötét ruhákban vagyok. Ezért lettem volna pink Darth Vader :D :D
2013. máj. 13. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Én cowgirl voltam, nagy sikert arattam vele. Főleg, mikor bolondballagás után ugyanabban a ruhában vonultam végig a városon hazafelé. :D

Az osztályban/suliban a legnépszerűbb jelmezek: Pocahontas, katona, görög istennő, cigánylány, őrült tudós, rendőr

2013. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban házi jelmezeket szoktak csinálni

pl.:kiszakított felsők harisnyák szines torna csuka fel tupírozott haj .! Vagy szines haj esetleg emosnak beöltözöl cigány asszonynak kicsi fantázii .! :D

2013. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösziköszi :) jó ötletek :D

Emosnak azért nem öltözök be mert valaki igy is emo-nak hiv,néha ugy is öltözök :DD

2013. máj. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!