Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyát lehet rövidna...

Milyen harisnyát lehet rövidnadrággal, szoknyával felvenni?

Figyelt kérdés
A barátom szeretne harisnyásan látni, de nem tudom rövidnacihoz, rövidszoknyához milyen passzol a feketén kívűl, nejlonra gondolok. Színben és fajtában milyet tudnátok ajánlani? Köszi!

2013. máj. 15. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
harisnyát max szoknyával, rövidnacival hogy nézne már ki? fúj
2013. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vukkk válasza:
56%
Fekete jó döntés rövid nacihoz én is olyat húzok!!:)mondjuk milyen színű a nadrágod vagy a szoknyád amihez harisnyát húznál???
2013. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
max szoknyához. nadrághoz tök hülyén néz ki,de egyesek ezt nem tudják.
2013. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenféle színűm van, van narancssárga rövidnadrágom, fekete, fehér,kékes stb, a szoknyák is vegyes. Az első író nem tudom miért furcsállod a rövidnadrággal? De pl is kérek feketén kívül, testszínbe világosat vagy milyent illik? A konyak vagy ilyen ezüst színűt lehet?
2013. máj. 15. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Bármilyen jó, csak passzoljanak a színek, és semmi gond a rövidnadrág+harisnya kombóval. Legalábbis a pasiknak mindig tetszik.
2013. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Az én barátnőm a fekete rövidnadrághoz például sötét lila harisnyát szokott felvenni. Ez a kombináció szerintem nagyon jól néz ki. De a feketéhez szinte bármelyik szín sötétebb árnyalata jól passzol.
2013. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

"Legalábbis a pasiknak mindig tetszik."

Már akinek,az én környezetemben lévő pasikat a hideg rázza a rövidnadrág+harisnya/legging összeállítástól. :D

Szerintem is hülyén néz ki,de hát ízlések és pofonok. :D

2013. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 winR ***** válasza:
Én is szoknyát javasolnék, de milyen színű a szoknyád? Egy sötéthez egy szép testszínű, vagy annál kicsit sötétebb árnyalatú nagyon szépen passzol. A mostani időhöz tökéletes egy 20 denes lycrás harisnya.
2013. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vettem ma lila és testszínű harisnyát,feketém volt majd ezeket hordom akkor.
2013. máj. 16. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán, ami még fontos, hogy a "nadrágerősítés" ne lógjon ki!

Van olyan, ami kifejezetten ilyen harisnyanadrág!

T-band vagy tanga fazonúnak nevezik. Én mindig ilyennel hordtam.

[link]

2013. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!