Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora méretű harisnyanadrág...

Mekkora méretű harisnyanadrág lenne jó rám?

Figyelt kérdés
174 cm magas, 56 kgos fiú vagyok és 17 éves. Szeretnék magamra nylon harisnyát venni, de nem tudom, hogy mekkora méret lenne rám jó. Sokszor számokat látok csak a dobozokon, pl.2 vagy pedig 40/44. Mit jelentenek ezek a számok?
2008. jún. 18. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ez most kamu kérdés vagy mi? Kb már három ilyen kérdés volt, hogy egy pasi nylon harisnyát akar magának. Ha érdekel , keresd vissza azokat. De inkább hagyd meg ezt a lányoknak... röhej , hogy ez egyátalán téma lehet :S:S:S
2008. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem baj h harisnyát akarsz,ha fázol,nadrág alá mért ne! A kettes az viszonylag kis méret,lyan S-M. A 40-44 pedig L-XL. De a hátulján van egy táblázat ott kikeresed a magasságod és le van irva melyiket ajánlják. Inkább vegyál egy számmal mindig nagyobbat,mert engem az én méretem mindig szorit.És nem kellemes ha szorit a harisnya...
2008. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van férfi és női harisnyanadrág is.

És van méretkalkulátor. :)

[link]

2008. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az L-es vagy 3-as nejlonharisnya teljesen megfelel neked. Ha fázol akkor öltözz fel, nehogy felfázz! Ma nagyon hideg van, így a munkába vettem fel egy nejlonharisnyát a nadrágom alá, sokat számít nagyon!
2008. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 harisnyababee ***** válasza:

Arra azért vigyázz, hogy a különböző márkáknak eltérő lehet a méretezése. De elvileg minden csomagoláson fel van tüntetve egy súly, magasság táblázat, és az alapján jól be lehet lőni a méretet. (nekem is van amiből kettes a jó, van amiből meg a 3-as)

És igen, hord csak bátran, ha úgy érzed kell, mert tényleg nagyon praktikus ruhadarab a harisnya. Mondjuk vannak olyanok, amik tényleg nem srácoknak való (pl tipikus női mintázatú, virágokkal ilyesmi), de egy egyszerű, sima testszínű, vagy fekete, az teljesen rendben van. 23/L

2011. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!