Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek illő ezt felvenni...

Szerintetek illő ezt felvenni egy esküvőre? (link)

Figyelt kérdés

Ma vettem magamnak egy gyönyörű alkalmi ruhát. Arra gondoltam, nyáron felvehetném egy esküvőre, amin koszorúslány is leszek. Pontosabban a lakodalomba, második ruhaként (az abroncsos után). A gondom az, hogy alapvetően piros a ruha, feketével kiegészítve. Nem tudom, a menyecske mellett ezt mennyire illene, vagy inkább keressek másikat? Szerintetek?


[link]



2013. máj. 22. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
ne haragudj,de ez a ruha szerintem borzalmas. egyébként tudtommal nem ütközik semmilyen szabályba, felveheted.
2013. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó, nem ez volt a kérdés, hogy neked tetszik-e. Én nem majmolom a mai divatot. Csak annyit szeretnék tudni, hogy illik, vagy sem.
2013. máj. 22. 19:12
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a képen tudom, hogy nem áll jól, nincs rajtam magassarkú, valamint kicsit bő, és be lesz majd véve, de a mintája miatt tettem fel.
2013. máj. 22. 19:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyt kérdezd!

Ha már vagytok olyan kapcsolatban, hogy a koszorúslánya légy, ezt is megvitathatod vele.


Én nem venném fel, de lehet őt nem zavarja.

2013. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
amint látod, válaszoltam a kérdésedre is, szóval nem tudom mit pattogsz.szia.
2013. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
felveheted persze, én sötétszürke/fekete ruhában voltam tanú nemrég egy esküvőn, csak a koszorúslány ruhákat szokták meghatározni, amit utána veszel fel azt nem. :) szerintem nyugodtan viseld.
2013. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :) Meg fogom kérdezni a menyasszonyt is. Bár hagyományosan, a rokoni kapcsolat miatt leszek koszorúslány, de jó viszonyban vagyunk.
2013. máj. 22. 22:27
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illik ilyen tipusu ruhát hordani esküvőn! Elegánsabbat kellene,és hát azt is be kell látnod,hogy nem áll jól eza ruha(bár ez senkinek se állna jól) továbbá a fekete melltartópánt is kiábrándító...Én a helyedben konszolidáltabb,egyszerűbb ruhát vennék fel,ami szűkebb,nem ilyen bő...ahogy látom nem vagy nagyon vékony,az ilyen ruha plusz 5kilót jelent.Keress olyat ami derékban szűk,esetleg deréknál öv van...stb...
2013. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az eleganciájával nincs baj, csak épp nem a mai kort idézi (inkább az 50-es évek, ha jól tudom). Azért köszi, megfontolom. Még nem döntöttem véglegesen.
2013. máj. 23. 11:54
 10/18 anonim ***** válasza:

50-es évek? Te viccelsz? Hol hordtak az '50-es években ilyen lapos szoknyát? Minden alkalmi ruha alsószoknyás, jól kidobott volt.


Egyébként meg ez a ruha nem elegáns egy csöppet sem, inkább kínai piacos. Nekem nem lenne képem felvenni sehova. A mellrésze elálló, elszabott, túl magas, ráadásul mégcsak nemis egyforma. A behúzás a közepén és a derékvágás egyszerűen förtelmes. A szoknya lapos, alaktalan, csak úgy lóg. Ezt még szépen megkoronáztad egy kilógó melltartópánttal is. Úristen.


Egyébként a menyasszonyt kérdezd meg, hogy megjelenhetsz-e benne.

2013. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!