Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az alábbi nyári...

Mit gondoltok az alábbi nyári felsőkről? Minden értelmes válaszért jár a zöld kéz.

Figyelt kérdés

1.

[link]


2. Ebből a citromsárga tetszik inkább

[link]


3. Ebből a korral színű érdekelne


[link]


4.

[link]



#Zara #mintás #nyári felső
2013. máj. 23. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem egyik se tetszik igazán, pláne meg nem ennyiért:s szerintem ne ragaszkodj a Zarához, sokkal olcsóbban, sokkal jobbakat kapni:)
2013. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az első tetszik, a többit nem igazán venném fel. Egyéni stílus kérdése, mindenki azt hord, ami tetszik saját magán, és jól érzi magát benne. A többi felső sem csúnya csak nekem személy szerint nem a stílusom.
2013. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő jópofa, de ennyit egy poliészter cuccért nem adnék. Nem valami kellemes viselet, főleg nyáron.


Az utolsó kettő nem tetszik.

A (direkt) túlméretezett darabokért nem rajongok. A modellen is elég esetlenül áll.

Az átlátszó pedig önmagában szerintem közönséges, ha pedig aláöltözik az ember... eltűnik a nyári jellege.

2013. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem a stílusom és nem venném fel, de nem néznek ki rosszul. :) Akinek egyénisége, annak biztosan nagyon jól áll.
2013. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindegyik szép. az utolsót még fel is venném:)
2013. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem igazan jonnek be,nekem kicsit olyan furak. Bar ez az en velemenyem.
2013. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nekem a 3as nagyon tetszik azt biztos megvenném
2013. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem is az én stílusom, de ha úgy gondolod, hogy neked jól állna és szánsz rá ennyit akkor nyugodtan vedd meg :)
2013. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!