Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában mehetnék el...

Milyen ruhában mehetnék el szórakozóhelyre? És hozzá milyen cipőben? Linkelnétek nekem képeket?

Figyelt kérdés

Eddig nem jártam szórakozóhelyre, de most szeretném elkezdeni. Viszont nem tudom mibe illik menni? :S

Magassarkút nem nagyon szeretek hordani, de gondolom, ide "muszáj" lesz.

20L



2013. máj. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, milyen hely, milyen az alakod, milyen a stílusod, milyen az idő.

Én amikor jártam, általában farmershortban/farmerben (időjárásfüggő) jártam csőtoppal és lapossarkú szandállal.


19/L

2013. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leginkább attól függ, hogy hova így nem nagyon lehet megmondani de egy toppba meg egy farmerba szerintem elmehetsz meg egy cipőbe vagy egy saruba
2013. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy kötelező magassarkúba menned.. :)
2013. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a magassarkú :) de még a szoknya sem :) menj olyanba, amiben jól érzed magad. Köztes megoldás az éktalpú, abban nagyon könnyű menni. [link]

[link]

de akár rövidnadrágot is választhatsz: [link]

2013. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A helytől is függ: [link] [link]


lazábban: [link]


[link]


szandállal vagy valami hasonlóval

2013. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En mindig lapos saruban vagy bakancsban megyek,idojarastol evszaktol fuggo,hogy hosszu vagy rovidnadrag vmi felsovel(ing,sima polo atleta barmi).
2013. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!