Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főképp rocker lányok, (de nem...

Főképp rocker lányok, (de nem csak ők, hátha más is tud jó tanácsot adni) mi az ami nyáron alap darab? (lent) 15/L

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg hogy eddig nagyrészt csak olyan ruháim voltak amit valakitől kaptunk,vagy nagy ritkán turiból vettünk valamit,de ezekért nem igazán vagyok oda...Most pedig úgy alakult hogy apum a gyerektartás feléből ruhákat vesz nekem,meg ilyesmi.Első,ami mindenképp kéne cipő,szóval lányok,ti milyen cipőt hordtok nyáron?(sarut és papucsot nem szeretnék.)Most fekete tornacipőm van,de az elég meleg nyáron.És milyen boltban veszitek ahol 5000-nél lehetőleg nem kerül többe,de mégis jó minőségű? És mi az a pár darab ruha,ami nyáron alapdarab?(ha 5000 a cipő,akkor max 5000 jut ruhára is,szóval csak 1-2-t írjatok.)Egyébként melyik évszakban mit hordtok? Azért kérdezem most,mert nem szeretnék külön mind a 4 évszakban,minden hónap elején meg pláne nem kiírni erről kérdést.:) Amúgy rocker vagyok,bár ez általában nem látszik rajtam,max a sötétebb ruháimból(de az sem baj ha olyat írtok ami rockeres).Ezt csak azért írom hogy olyan csilivili,tipikus tinis ruhákat ne írjatok azért.

2013. máj. 25. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ez akármilyen hülyén fog hangzani, de én a kínaiban szoktam jó cipőket venni 3000-4000 között, és általában minimum fél évig (rosszabbik esetben 3-4 hónapig) bírni szokták.. De volt olyan kínais cipőm is ami 3 évig bírta.. Én meg vagyok velük elégedve..:D Ja és ezek fazonra deszkáscipők, vagy hosszúszárúak.:D Nekem még alap a fekete ing, rövidgatya, néha szoknya.. Igazából bármi, ami ízlésesen néz ki. A pólóimat egy feka mellénnyel szoktam "rockeressé" tenni..:D Remélem tudtam segíteni.. 17/L
2013. máj. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kilós turiban 5000ből elég szép mennyiségű ruhát lehet venni, tuti találsz fekete, rockeres vagány cuccokat. ne dobd ki a drága pénzt 2 vacak felsőre, mikor többet is kaphatsz érte.

ha szereted és illik hozzád, akkor fekete kisnaci, miniszoknya, trikók, pólók, ujjatlanok.

mondjuk én úgy járok turiba, h ami szembejön és megtetszik, azt beteszem a kosárba, felpróbálom mindet, és amik a legjobban állnak, megveszem. simán kijön 3000ből 4 könnyebb darab. múltkor egy ruhát, és 3 felsőt tudtam venni ennyiből.

a kínai cipők igaz nem túl jó minőségűek, de próbálj valami jobbat találni, nézz körül több üzletben is. alacsonyszárú vászoncipőt javaslok. mondjuk az nem csak kínaiban, hanem H&Mben is van, múltkor láttam.

2013. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én java részt kínaiból szedem a ruháimat, ritkább esetben betérek New Yorker-be és hasonló divatboltokba.

És nyáron fekete sarut hordok, vagy vászon tornacsukát, illetve most beszereztem egy magassarkú szandált. Van egy sötét farmer sortom és egy fekete rövidnadrágom, ezekhez sötét ujjatlant húzók, a bő szabásúak előnyben vannak. :) Szerencsére jól viselem a meleget, így egész jól bírom sötét ruhákban. :D

Ősszel marad a tornacipő (műbőr, nehezebben ázik be), hozzá sötétkék, fekete, szürke vagy zenekaros pólóim vannak. Van egy fekete bőrdzsekim, illetve enyhébb napokra cipzáros pulcsit veszek fel.

Télen ugyanazt hordom, amit ősszel, csak a lábbelimet csizmára cserélem, meg előbányászom a télikabátom.

Tavasszal meg ugyancsak azt hordom, amit ősszel, néha napján szandált veszek föl.

Remélem, segítettem valamennyit. :D

18/L

2013. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket mindkettőtöknek,sokat segített.:) Utolsó,hova,melyik turiba jársz?
2013. máj. 26. 14:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már mindhármotoknak köszi.:)
2013. máj. 26. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

nem tudom hova valósi vagy.

Ha Bp, akkor javaslom a Max turit, keress rájuk a neten, van néhány boltjuk.

van még a Háda, az kb az egész országban van.

manapság nagyon sok helyen nyílnak turik, csak nyitott szemmel kell járni :)


nekem már nem is lenne szívem egy vacak felsőre kiadni egy halom pénzt, mikor a kilósban megkapom pár százasért, és minőségben sem marad el a plázástól. kínaiba meg be sem tenném a lábam, amennyi műszálas vacak van ott... a pamut dolgok sokkal egészségesebbek.

szóval csak ügyesen! :)

2013. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Igen,Budapesti vagyok,szóval megnézem majd a turit amit írtál.:)

Egyébként ezzel egyetértek:"nekem már nem is lenne szívem egy vacak felsőre kiadni egy halom pénzt, mikor a kilósban megkapom pár százasért, és minőségben sem marad el a plázástól. kínaiba meg be sem tenném a lábam, amennyi műszálas vacak van ott... a pamut dolgok sokkal egészségesebbek."

2013. máj. 26. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyáron alap: farmer/fekete/sötét rövid/háromnegyedes nadrág, fekete/sötét ujjatlan VAGY fekete/sötét póló, fekete sportcipő. Nem szoktam belesülni a sötét cuccokba. :D Én a kedvenc ruháimat mind turiban vettem, nem éri meg plázákban háromszor annyit adni érte. (Nem mellesleg, a turikban is vannak márkás cuccok!) Ja és persze ne feledjük a bandás pólókat! :D (Ez nem turiból van, de barátnőm ott is talált! Én csináltatni szoktam. :D)
2013. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!