Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen ruhát venni?...

Hol tudnék ilyen ruhát venni? (Magyarországon)

Figyelt kérdés

Nagyon fontos ez a H&M-es ruha de már sehol se találok:( csak Londoba találtam egyet de onnan nem tudtam megrendelni:S Ha találtok valahol írjatok! Nagyon fontos nekem ez a ruha.

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 26. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ú, de k.rvas.
2013. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi ezen a k.rvás? -.-
2013. máj. 26. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:

a cipzár


mivel akár dísz, akár nem (s akár nyílik ténylegesen ott vagy sem)... egyszerűen arra ingerel, hogy lehúzza az ember


ilyen funkcionálisan nyíló munkaruhát pedig többnyire a sarokra vesznek

2013. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jaj na.. varrass :)
2013. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát szerintem nem k.rvás sok ilyen cipzáros ruha van meg szoknya is, meg topp is, tényleg gáz lenne ha valaki lehúzná de nekem akkor is nagyon tetszik.

igen, ha nem találok akkor varratni fogok de inkább szeretném megvenni.

2013. máj. 26. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem k.rvás, ha jó alakod van, akkor tök jól fog állni. Ebay? Van pár nem pont ilyen, de hasonló:


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nekem ugyanilyen kellene és ebayen nem akarok venni, mert más országba nem tudok pénzt átutalni
2013. máj. 27. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:

nagyon szép:) szerintem nem k.vás.. nekem van cipzáros szoknyám és szerintem nagyon fel tud dobni akármit egy cipzár:)

egyébként a Bershkában vannak elöl cipzáros ruhák, de peplumrésszel.. azt hiszem van csíkos is, nézd meg neten!:)

2013. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a Bershka oldalán néztem de nem találtam
2013. máj. 30. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!