Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szürke trikó ruhához milyen...

Szürke trikó ruhához milyen színű, fazonú cipő illik? Milyen kiegészítőkkel lehet feldobni?

Figyelt kérdés

A minap kaptam egy szürke passzos trikó ruhát(a mell részénél van egy ezüst nyomott minta). Nem színem a sötét, világos, színes dolgokat szeretek hordani. Viszont mindenki el volt ájulva, hogy milyen csinos vagyok benne...feltétlen hordjam.


De nem tudom milyen színű, fazonú cipőt vagy kiegészítőt vegyek fel hozzá? Ami kicsit feldobná a szürkét.

Kicsit egyszerűnek érzem magában a ruhát, olyan mintha hiányozna valami. Vagy csak szokatlan:)


Ha tudtok linkelnétek képet, hogy milyen cipővel vagy kiegészítőkkel lenne jó? Előre is köszönöm!



2013. máj. 27. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

a cipő szerintem a ruha hosszán múlik,mert ha egészen rövid,akkor a tornacipő,balerina cipő,de persze a magassarkú is jól áll hozzá,ha viszont maxiruha akkor mondjuk saru lenne a jó

kiegészítő bármi hmm mondjuk valami neon szín?vagy a szürkéhez megy a sötétkék vagy meggypiros?

2013. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Combközépig ér a ruha. Tetszik a piros ötlet! :)

2013. jún. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!