Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem láttatok mostanában...

Nem láttatok mostanában zenekaros pólókat? Hol lehet kapni idén nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy akik mostanában jártak esetleg nagyobb bevásárlóközpontokban, plázákban nem láttatok-e zenekaros pólókat? Ha igen, milyeneket és hol?

Nos, ami most a 'fő célom', amire 'vadászom', az a Nirvana női (de akár férfi is, azt is hordanám), Beatles, Queen, Led Zeppelin, Doors, Ramones (tudom, volt a C&A-ban), Pink Floyd, Bon Jovi, Guns N Roses, Rolling Stones stb. pólók. Ebből a sokból az, amelyikre régóta várok, az a Nirvanás. Kb. féléve várom, hogy végre kapható legyen M.o.-n is (pull&bear az eddigi célpont, erről tudom, hogy elvileg ott lesz kapható), s nem szeretnék lemaradni róla. Mivel én nem vagyok pláza közelben, nem tudok hetente, vagy többször elmenni körülnézni, ezért titeket kérlek, akik gyakoriznak és szeretnek nézelődni, kérem írják meg nekem, hogy hol, mennyiért és milyen pólót láttak, vettek. Előre is köszönöm szépen! :)



2013. máj. 27. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha olykor eldugott helyeken lévő kisebb ruházati boltokba mész be. Sok jó cuccot lehet találni ilyen helyeken is. Tesóm pár éve egy Stratovarius pólóval lepett meg, olyan helyről aminek létezéséről nem is tudtam, pedig évekig az üzlet előtt jártam el :)
2013. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugati aluljáróban van egy rocker bolt, én minden bandát megtaláltam ott.(Westend aluljáró)
2013. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van egy csomó webshop, meg szinte minden közepes méretű városban van valami rock témájú bolt. Amiket keresel, amúgy is a tipikus kategóriában esnek, tuti, hogy mindenhol találsz többfélét is.

A plázaboltokra azért nem jellemző ez a stílus, árban sem úszod meg olcsóbban (sőt), és minden idióta majmon ugyanaz fog virítani amúgy is.

Nem tudom merre laksz, de google segít megkeresni a boltodat. :) A netes üzletek meg házhoz is viszik neked. Ha meg pesten jársz, nézz szét az aluljárókban, talán még ilyen helyeken lehet a legolcsóbban kifogni ezeket.

2013. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen érdekelnek az eldugottabb boltok is. Lehetőleg olyanokat, amelyek elérhetőbb helyeken vannak, mármint nagy bevásárlókp.-k aluljáróiban például. Nem vagyok pesti, és nem ismerem a várost annyira, hogy a kis zugboltokat megtaláljam. Ezért keresek olyat,ahova oda is találok. :D
2013. máj. 27. 21:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha egy várost írnál, lehet hamarabb kapnál konktétabb tippeket. :)

De a nyugati aluljárót azért pl nehéz eltéveszteni, pláne ha oda érkezik a vonatod. :D De azért a keletiből meg déliből is elég jó oda a közlekedés. Nekem rémlik, hogy a moszkvánál is volt valami hasonló üzlet.

[link]

esetleg. :D

2013. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha csináltatsz. Én is csináltattam régebben, a hétvégén is fogok. Kb. 1500-2000 ft körül van. Viszel egy képet és rányomják a pólóra. És tádám KÉSZ is a zenekaros póló! :D
2013. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
c&a-ban árulnak guns n roses-os pólót
2013. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most? Mikor láttad?
2013. máj. 31. 17:44
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Válassz egy képet és nyomtattass!
2013. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
nemrég voltak a H&M-ben is pl. Ramones, csak ha felvetted, úgy nézett ki, mint egy zsák :/ szóval nem vettem.
2013. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!