Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mióta divat rózsafűzért...

Mióta divat rózsafűzért nyakban hordani? Mennyi az átlag IQ azoknál, akik hordják? Vagy ez nem ettől függ?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én értelmes emberen még nem láttam, és gyanítom nem is hordja sok. Ugyanis nem vall sok észre, divatból rózsafüzért hordani...
2013. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem az èrtelmessègtõl függ. Ha tetszik neki hordja, ez nem a közèpkor, hogy bármit meg lehet szabni a másiknak. Mi van akkor ha hordják? "Isten" majd lesújt vagy mi? 21. század, realisták, tudják hogy semmi jelentõsège.

Amúgy ha visszakeresel 20 èvvel ezelõttre jó pár ènekes nyakában megtalálod.

Amùgy meg mit vártok, bárki bemegy a New Yorkerbe ès megvehet 20 fajtát.

2013. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Az átlag IQ kb. annyi, amennyi azoknál, akik a rózsafűzér szót hosszú ű-vel írják.


Viccen kívül: Szerintem senkinek semmi köze hozzá ki mit hord a nyakában, fülében, orrában, stb. Nem értem miért kell mások öltözködési szokásait megszólni. Neki az tetszik, na és? Lehet h neked meg a szandál-zokni kombó tetszik és ő sem szól le téged :D

2013. máj. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
régóta divat, főleg a páwák körében. az iq-t nem határozza meg az, hogy ki mennyire rohan a divat után.
2013. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én fűzni szoktam a dolgokat, nem füzni.szabolcsi t.pák vagy?

pont az ilyen divatmaj.ok nézik le először a szandálzokni kombos embereket

Ui:128 az ipm

2013. máj. 29. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

[link]


puszika :*

2013. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
atól még szánnalmar rózsa-füzért viselmi holmi ku rvák mita
2013. máj. 31. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, én szabolcsi vagyok, de ilyen szavakkal nem kellene dobálózni, úgy fest, te mégnagyobb "tirpák" vagy. Idióta!

17/L

2013. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, bocsi, én tudtam rosszul
2013. júl. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!