Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újabban "gáz" vagy "ciki" ha...

Újabban "gáz" vagy "ciki" ha Converse cipője van valakinek?

Figyelt kérdés
Pár éve kaptam meg a cipőim, amikor talán még nem volt ennyire felkapott a cucc, és azóta tart a "szerelem", de azt érzékelem, hogy az emberek kicsit lenéznek amiért én is ilyet hordok. Egyáltalán nem divatból akartam, hanem mert tényleg nagyon megtetszett. Tényleg gáz lett a Converse vagy csak az a bajuk, hogy most minden "menőmanő" bőrdzseki, tapadós farmernaci, Converse plusz RayBan vagy pilóta napszemüvegben nyomul?
2013. máj. 28. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, csak én már unom a Converset, a bőrdzsekit, meg a RayBant. Meg azt is, hogy először nem tetszik az embereknek pl. az ombre, aztán után látják sztárokon és akkor meg már hú de jó meg menő... Sajnos a Converse is ezen esett át szerintem Hollywoodban mindenki elkezdte hordani és akkor már hirtelen mindenkinek megtetszett. A keresztről meg a rózsafűzéről meg már nem is beszélek, mert nálam az veri ki a biztosítékot...
2013. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gáz:)
2013. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a válasz attól függ, hogy ki hordja. Az elmúlt pár évben azt vettem észre, hogy nagy divat lett a divatmajmok meg plázap*csák körében is, ami azért nevetséges, mert a Converse cipő már nagyon sok 10 éve a rockereknek a "védjegye". Ráadásként ehhez még kicsit tényleg rockeresebben is öltözködnek (pl. bőrkabátot vesznek fel), de ha az ember lerockerezi őket, akkor meg vannak sértve, hogy nekik semmi közük ahhoz.
2013. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem divatból veszi, az pont lesz.rja, hogy gáz vagy nem.

Amúgy azt vettem észre, hogy kezd kimenni a divatból, legalábbis ahogy én tapasztalom, inkább ezek a 'deszkás' féle cipők menők megint.

Nekem is van, jó pár évr kaptam, és totál nem érdekel, hogy divat-e vagy nem. Akik meg lenéznek, azokat hagyd figyelmen kívül.

2013. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A Converse mindig menő lesz.
2013. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Engem nem érdekel ki mit hord, csak épp számomra tök érthetetlen miért vesz valaki 10ezerért egy vacak tornacipőt mikor a kínaiban kapsz ugyanolyat 1200 ft-ért. Semmi különbség nincs.
2013. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bogcsika22 ***** válasza:
egyáltalán nem az :)
2013. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Fiún elég gáz, nem csak azért mert a legtöbb Converse csajosan néz ki és páwás, hanem mert sokat elárul a viselője hozzállásáról és eszéről az, hogy tizenötezerért képes volt megvenni egy gagyi tornacipőt, mert van rajta egy kör :)

Nekem is van Conversem, a bátyámtól kaptam miután kinőtte, én csak edzőcipőként használom vagy focihoz veszem fel, de nem mennék ki benne az utcára.

2013. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább az a gáz, amikor valaki még akkor is hordja, amikor már a szélén ki van szakadva :D mostanában nem egy emberen láttam így:D
2013. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!