Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros férfizoknit keresek....

Piros férfizoknit keresek. Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

A napokban az egyik ügyfelünkön nagyon szép vörös selyem csokornyakkendő volt arany mintákkal, világosbarna szövetnadrág, és egy árnyalattal sötétebb cipő, mint a nadrágja. Hozzá fénylő és tőzpirps zoknit húzott, sárgás apró mintákkal. El sem tudtam volna képzelni, hogy ez jól állhat egy férfinek, de rettentő jól nézett ki a nem szokványos színek ellenére (nem volt uncsi elegáns-fekete).

Volna tippeket, hol találnék minőségi szép zoknikat, akár iylen pirosat, vagy valami más nem szokványos színben? Nagyon megtetszett!



#divat #öltözködés #férfizokni #piros férfizokni #öltönyzokni
2013. máj. 29. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Tudom nem valasz a kerdesedre,de en pont ezt hangoztatom,hogy a ferfiaknak ki kene lepni a szerintuk elegans szurke,egyszeru,oltozkodesukbol,es valtozatosabban mereszebb ruhakra valtani,csak nem mindegyik meri megtenni! En pl. Sosem veszek fel oltonyt,mert mit vesznek fel azok akik azt hiszik,hogy elegansan vannak feloltozve,temetesre,eskuvore,buliba? Oltonyt!
2013. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A cocktail underwear árul tűzpiros férfizoknit, én is ott vettem. Jó minőség'
2017. dec. 14. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!